Twoje Liczby w Pentagramie Urodzeniowym/ Numerologicznym

Twoje Liczby w Pentagramie Urodzeniowym/ Numerologicznym

sob., 15/06/2019 - 17:37 -- EvaHL
Foto: 

Systemów numerologicznych jest wiele. Numerologia żyje i nie jest skostniałym tworem, który zatrzymał się w momencie pierwszej publikacji. Wciąż poddawana jest  ewolucji, gdzie kolejni autorzy w sposób nowatorski przedstawiają ją w całkiem nowym świetle, adekwatnie do otaczającego nas współczesnego świata.

Pracuję na Numerologii Współczesnej wg Sylwestra Chordeckiego. Najlepszego Numerologa w Polsce, którego możecie oglądać w Ezo TV.  Systematycznie, od wielu już lat, zgłębiam wiedzę u samego autora tego systemu. Numerologia Współczesna to praca na Pentagramie Urodzeniowym i moja interpretacja NIE KOŃCZY SIĘ na liczbie docelowej ( Drogi Życia) ale rozczytuję wszystkie Kody Numerologiczne, które powstają rozpisane w Pentagramie Urodzeniowym.

Na podstawie Numerologicznych Kodów powiem jakie posiadasz zdolności i skłonności, oraz z jakimi sytuacjami możesz borykać się w danym czasookresie. Powiem jak pracują Twoje Czakry, która jest aktywniejsza, a którą warto częściej wspomagać. Jak będzie traktować Cię Twój partner i czy na pewno dobrym rozwiązaniem jest praca w Niemczech a nie we Francji …

Na podstawie Numerologicznych kodów określam jakie posiadasz „Życiowe Potykacze” oraz od razu podaję na nie receptę. Tłumacząc skąd dane zachowanie wynika, masz szansę nad nim świadomie popracować. W ten sposób odrabiasz „lekcję” jaką dała Ci Góra na to wcielenie, wprowadzasz nowe nawyki, przez co wskakujesz na wyższy poziom swojego życia.  

Z taką wiedzą już wiesz, że nie na wszystko jesteś skazany, że możesz teraz bardziej świadomie pokierować swoim życiem oraz silniej eksponować swoje dobre cechy… np. wiedząc, że posiadasz w Pentagramie Urodzeniowym 7kę, nie powinieneś się wtrącać ALE przede wszystkim nie powinieneś się mścić!!! – zemsta skutecznie zatrzymuje Cię w miejscu. Za to powinieneś zaprzyjaźnić się z Rytuałem Oczyszczania mieszkania Białą Szałwią.

Osoby z 9ką np. między innymi powinny otwierać Czakrę Korony i co jakiś czas wykonać Rytuał Odcinający od Przysiąg z Poprzednich Wcieleń – odblokujesz w ten sposób finanse czy miłość…

Posiadając dodatkowo jeszcze np. 5 wówczas jesteś silnie blokowany przez Karmę Przejętą – a to już jest poważny kaliber „potykacza”, który bezlitośnie potrafi sprowadzić do parteru najsilniejsze jednostki numerologiczne…  Na szczęście na wszystko jest rozwiązanie, wystarczy tylko postawić odpowiednią diagnozę…

W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej codzienne Ezo Porady. Możesz być Numerologiczną 8 ( ur. np. 09.02.1977) I PRÓCZ TEJ 8  POSIADASZ RÓWNIEŻ w swoim Pentagramie Numerologicznym liczby 8, 2/11, 6,  3, 9, 5, 1, 4 ( niektóre z nich mogą powtarzać się kilka razy)

Zatem jeśli w Ezo Poradzie wskazuję, że np. „osoby z 6ką będą miały dziś skłonność do pomagania za wszelką cenę” – to jest to wskazówka dla Ciebie, bo przecież masz tę liczbę w Pentagramie Urodzeniowym. Dzięki temu świadomie będziesz się kontrolować, by za bardzo się nie porozdawać, bo nadmierne pomaganie innym blokuje Twój rozwój…

Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? , napisz pod tym wpisem komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

 

Wszystko co dobre niech się zadzieje !!
Magicznego dnia Ci życzę
AstroNumerolog Eva HL.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Xyz (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 18.03.1995 Poproszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 6, 9. U Ciebie pojawia się tendencja do tego, że cele realizują się z poślizgiem.... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez P (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 18.03.1995 Poproszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
zdaje się, że powieliłeś pytanie. Jeśli tak, to proszę potwierdź mi, wówczas usunę ten wpis. Dziękuję

Wysłane przez P (niezweryfikowany) w
Tak,zostało powielone Za pierwszym razem przeglądarka nie potwierdziła dodania Dziękuję za odpowiedź.

Wysłane przez Stella (niezweryfikowany) w
07.02.1974

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 11/2, 3, 6, 9, 5. Jesteś starą duszą, która zeszła na świat aby uczyć się emocji... Magicznie pozdrawiam Astronumerolog Eva HL.

Wysłane przez Joanna (niezweryfikowany) w
03.06.1987

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką ( ale nią tak naprawdę staniesz się około 50tego roku życia). Wszystkie liczby w Twoim Pentagramie Urodzeniowym to: 3, 6, 7, 4, 5, 9, 1. Wiele siódemek w Pentagramie Urodzeniowym sugeruje, by w razie nerwowej atmosfery zastosować entropię kontrolowaną. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog EvaHL.

Wysłane przez Ewa (niezweryfikowany) w
Prosze o liczby 11.12.1958

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 3, 5, 8, 1, 6, 7. Mogą pojawiać się momenty, gdzie będą trudności w wypowiadaniu się ALE TYLKO w sytuacjach emocjonalnych... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 2, 3, 4, 7, 5, 8. Masz wokół siebie wiele zazdrosnych osób, warto co jakiś czas wykonać kąpiel w Zielu Ostrożenia. W ten sposób ściągniesz z siebie tę negatywną blokującą energię zazdrośników. ... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 3, 9, 4, 8, 5, 7. Więcej wiary w siebie i zdecydowanie wykonać rytuał odcięcia od Karmy Przejętej - bo ona tu silnie blokuje Twoje życie. Ten rytuał wykonuje się średnio raz w roku. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Karolina (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 11.05.1981, dziękuję.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 5, 1, 7, 8, 6, 9, 3. Nie pomagaj innym na siłę, za to wynagradzaj siebie. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Ona (niezweryfikowany) w
Prosze o liczby. Moja data urodzenia to 11.03.1988 r. Cos z moim zyciem jest nie tak. Ciagly pech. Przyciagam zlych ludzi.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 3, 8, 5, 4, 9, 7, 1. Trzeba nauczyć się wyciągać wnioski i ograniczyć zaufanie, bo ludzie z premedytacją podkładają nogi być nie osiągnęła więcej od nich... Zapraszam na priv - wówczas rozpiszę wszystkie życiowe potykacze i podam na nie receptę. Na odp. czeka się przeważnie nieco dłużej- zbyt krótka doba :).

Wysłane przez Ddiminika (niezweryfikowany) w
Witam, Chciałabym poznać liczby ukryte w mojej dacie urodzenia: 22.01.1989. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 9, 6, 5, 7. Warto przynajmniej raz w roku wykonać Rytuał Odcinający od Przysiąg z Poprzednich Wcieleń, wówczas będzie lżej realizować swoje cele... Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:7, 6, 5, 11/2, 4, 9, 1, 3. Uważaj komu doradzasz, bo przeważnie obraca się to przeciwko Tobie... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez J (niezweryfikowany) w
Witam. Chciałabym poznać liczby ukryte w moim pentagramie urodzeniowym. 29.07.1978. dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:11/2, 7, 5, 3, 9,. Im mniej ludzie o Tobie wiedzą -tym lepiej... Rób regularnie oczyszczanie mieszkania Białą Szałwią. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 2, 4, 1, 3, 5, 9. Więcej wiary w siebie i nie podcinaj sobie skrzydeł... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Dominika (niezweryfikowany) w
Chcialabym poznać liczby ukryte w mojej dacie urodzenia: 22.01.1989. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 9, 5, 6, 7. Uwaga na skróty myślowe, bo rozmówca może od razu nie złapać o co Ci chodzi... Warto odcinać się regularnie od Karmy Przejętej - ona niestety ma tendencję do odradzania się. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Martyna (niezweryfikowany) w
Witam, moja data urodzenia to 04.09.1989

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:4, 9, 8. Postaraj się wykorzystywać cały swój potencjał i nie pozwalać się wykorzystywać... Magicznie pozdrawia AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Wioleta (niezweryfikowany) w
Liczby z mojego pentagramu urodzeniowego :) 05.02.1987

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 5, 2, 7, 3, 9. Warto zwiększyć dystans do siebie. Unikaj zajętych partnerów, bo będą tylko obiecywać.... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Wiola :) (niezweryfikowany) w
05.12.1996 Jestem bardzo ciekawa tej liczby. Ciepło pozdrawiam <3

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:5, 3, 7, 4, 8, 6, 1, 11/2. Nie daj się wykorzystywać przez najbliższych... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Wiola (niezweryfikowany) w
Dziękuję. Choć zawsze myślałam, ze docelową 33. Pozdrawiam Ciepło <3

Wysłane przez EvaHL w
:) zajmuję się Numerologią Współczesną, to nieco inny system, niż ten spotykany wszędzie na internecie> Posyłam Moc Pozytywnej Energii <3

Wysłane przez Monika (niezweryfikowany) w
Witam, Chciałabym poznać liczby w mojej dacie urodzenia: 23.07.1979 Serdecznie dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam Monika :)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką, czyli Wibracja Mistrzowska. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:5, 7, 8, 11/2, 3, 1, 6. Czarnowidztwo nie jest sprzymierzeńcem w realizowaniu celów... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Gosia W (niezweryfikowany) w
Poprosze i dziekuje :)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2, 8, 7, 6, 9, 3, 1, Nie pomagaj na siłę innym, zadaj tez o swoje potrzeby... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL

Wysłane przez Xyz (niezweryfikowany) w
25.03.1998

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:7, 3, 9, 1, 2, 8, 4. Najczęstsze problemy powstają z błędów komunikacyjnych, pamiętaj że nie wszyscy są tak inteligentni jak Ty, i nie do końca kumają Twoje skróty myślowe... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Marta (niezweryfikowany) w
16.05.1993

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 5, 4, 9, 1, 3, 8, 11/2. Warto zaprzyjaźnić się z rytuałem okadzania Białą Szałwią i nie pozwalać się ograniczać osobom starszym, lub na wyższych stanowiskach... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Ewelina (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie, Czy mogę prosić o rozszyfrowanie mojej daty urodzenia 15.11.1981. Z góry serdecznie dziękuję.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 6, 11/2, 1, 3, 8, 9, 5, 1, 4. Warto często odcinać się od zazdrosnych osób, bo dużo ich wokół Ciebie. Zatem Rytuał kąpieli w Zielu Ostrożenia jest dla Ciebie. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Martah (niezweryfikowany) w
16.05.1993

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 5, 4, 9, 7, 3, 1, 11/2, 8. Karma Przejęta mocno cię blokuje więc warto co roku wykonać rytuał odcinający. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w
Witam, Pani Ewo chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 28.11.1967r. Proszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 11/2, 5, 3, 8, 7, 4. Nie podcinaj sobie skrzydeł bo możesz dużo więcej osiągnąć niż Ci się wydaje... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2, 3, 5, 1, 6, 8, 7. Dążenie do pieniędzy to nic złego i warto zadbać w pierwszej kolejności o swoje potrzeby... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Liliana (niezweryfikowany) w
Witam. Moja data urodzenia to 20.09.1976 r.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 9, 5, 3, 7, 4, 1. Pamiętaj , że nigdy nie jest za późno na jakiekolwiek zmiany i odważnie krocz do przodu. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Aga (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie. Chcialabym poznać liczby ukryte w mojej dacie urodzenia 10 .12. 1977 dziękuję i pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 3, 6, 5, 4, 7, 9. Karma Przejęta i Przysięgi z Poprzednich wcieleń mocno wyhamowują Twoje życie - wykonać odcięcie. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Mayllah (niezweryfikowany) w
Witaj poproszę o liczby z mojego pentagramu urodzeniowego, wiem że jestem numerologiczną 9 tką, ale co dalej? 04.02.1983 Pozdrawiam ciepło ;)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 2, 3, 6, 5, 9, 1, 8. Zawsze będziesz katalizatorem dla innych osób. Karma Rodowa i Karma Przejęta szarogęsi się w Twoim życiu.. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Mayllah (niezweryfikowany) w
Dziękuję za analizę, czym jest karma Rodowa i Przejęcia, czy mogłabym prosić o przybliżenie.

Wysłane przez EvaHL w
- Karma Przejęta to kolejny dowód , że otrzymałaś/eś na to wcielenie bardzo silne wibracje numerologiczne Karma Przejęta manifestuje się po śmierci osoby bliskiej z rodziny. Manifestuje się ona tym, że szuka silnej osoby pod względem wibracji numerologicznych , pośród najbliższych członków rodziny. Potrzebuje osoby, zdrowej , silnej , dobrze radzącej sobie w życiu. Wówczas podpina się pod energetykę „ nowego dawcy”, przekazuje mu swoje kody, zmuszając go w ten sposób, by w życiu „dawcy” zaczęła się realizować karma zmarłego członka rodziny. Przeważnie program takiej Karmy Przejętej realizuje się w sposób negatywny i jest to pewnego rodzaju forma zapłaty za grzechy i niecne uczynki zmarłego. Wówczas, to poukładane życie uczuciowe „dawcy” , zdrowie, dobrze zapowiadająca się kariera zawodowa, czy świetne wyniki edukacyjne nagle , w sposób błyskawiczny zaczynają pikować w dół…. Za aspekt Karmy Przejętej odpowiada wibracja Czwórki oraz Piątki , zatem pośród osób z tym kodem Karma Przejęta poszukuje sobie „nowego dawcy” . Poza tym, mechanizm Karmy Przejętej ponownie może uaktywnić się w Czwartym , Piątym oraz Dziewiątym Roku Osobistym . Dlatego ważnym jest, by przy malejącym Księżycu wykonać Rytuał Odcięcia od Karmy Przejętej , zapalając na grobie członka rodziny 7 zniczy z fioletowym woskiem. takie znicze rytualne , a wręcz cały rytuał ( czyli znicze wzmocnione przeze mnie energetycznie) można zakupić u mnie pod tym linkiem http://www.sklep.evahl.pl/pl/p/Rytual-odciecia-od-Karmy-Przejetej-%2C-rytualne-fioletowe-wklady-do-zniczy/82 Osobiście też posiadam ten kod w swojej dacie urodzenia, nie jest on jakoś silnie zaznaczony ALE zauważyłam, że najlepsze efekty są jak robię odcięcia co roku - tak zapobiegawczo... a za każdym razem oboje z mężem czujemy przy rytuale, że jednak coś tam zaczęło się już zbierać, więc to tylko potwierdza moją tezę, że najlepiej rytuał powtarzać co roku.. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Co do KARMY PRZEJĘTEJ to godząc się na obecne wcielenie zgodziłaś się odpracować karmę, za któregoś przodka . Tam na chmurce przed Twoimi narodzinami dogadaliście się , i wzięłaś sobie na barki takie zobowiązanie. Nie jest to za fajny aspekt ALE można go przekuć na pozytywny aspekt. A jak ??? to proste. Skoro Ty zgodziłaś się odpracować karmę za kogoś, to te duszki –leniuszki są zobligowane do tego, by teraz Ciebie wspierać i pomagać… TYLKO że oni sami z siebie nie wezmą się do roboty. Należy tupnąć nogą i zażądać pomocy, bo delikatne prośby też nic nie wskórają. Wziąć jakąś fotę zmarłego przodka , postawić przy niej białą świecę i odpalić ją w intencji np. pomocy przy znalezieniu odpowiedniej, satysfakcjonującej pracy zawodowej . Świecę intencyjną ZAWSZE odpalamy TYLKO i wyłącznie w jednej intencji, tzn. że jak jednego dnia odpalasz świecę w intencji znalezienia pracy, to za każdym razem , do póki się nie wypali cała , zapalasz ją w intencji znalezienia pracy. Jak się wypali to ogarek oddać Matce Ziemi , czyli zakopać lub wyrzucić do rzeczki … W ten sposób możesz wykorzystać aspekt Karmy Rodowej.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 9, 11/2, 3, 5, 7, 8, 4, 6. Zaczniesz się realizować jeśli będziesz czerpać radość i satysfakcję ze swojej pracy. Odcinaj się od zazdrosnych osób... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2,3, 4, 7, 5, 11/2, 1, 6, 9. Dajesz szczęście innym , więc nie zapominaj o sobie :). Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Antares (niezweryfikowany) w
z mojego Pentagramu Urodzeniowego -moja data urodzenia to 11.11.1974

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 2, 3, 11/2, 1, 6, 9, 4, 7, 5,. Jeśli będziesz zbaczać ze swojej życiowej ścieżki, to Góra będzie Cię wówczas kopać po tyłku... Nie bój się realizować swoich pasji.. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Mery (niezweryfikowany) w
Dzień dobry :) Proszę o liczby z mojego pentagramu 21.10.1987r. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką czyli Mistrzowską Wibracją, która nie wykorzystana zredukuje się do spolegliwej i cichej 2ki. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:3, 1, 7, 9, 6, 8, 4, 5, 11/2. Więcej wiary w siebie i nie daj sobie wmówić, że na jakiekolwiek zmiany czy edukację jest już za późno. Powodzenia !! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez aveJA (niezweryfikowany) w
10.03.1991 Dziekuje

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 6ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego:1, 3, 2, 4, 5, 6, 8, 7.Negatywne myślenie to przyciąganie negatywów do życia, więc wykorzystaj swój potencjał Myśli Sprawczych i zacznij w myślach pozytywnie kreować swoją przyszłość.... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Bożena (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie bardzo proszę o moje liczby z pentagramu urodzinowego moja data urodzenia to 10.08.1962 bo latami bardzo ciężko było

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 7, 8, 9. Warto szukać nowych skrótów i rozwiązań na swoje problemy oraz nie pozwalać się ograniczać przez osoby bardziej doświadczone... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 6, 3, 9, 1, 7, 5. A co blokuje ??? jest tego trochę między innymi : Zazdrosne oko osób trzecich , Karma Przejęta, Karma Rodowa, Przysięgi z Poprzednich wcieleń, niedotrzymane obietnice z obecnego życia... warto to wszystko poodcinać oraz wykonać Zabiegi Reiki.. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Anna (niezweryfikowany) w
Chciała bym poznać liczby ukryte w moim horoskopie urodzeniowym- 16.09.1978

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 9, 5, 3. Warto zaprzyjaźnić się z rytuałem okadzania mieszkania Białą Szałwią oraz w kominku zapachowym używać olejku Lawendowego - poprawi to jakość Energii wokół Ciebie. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Noemi (niezweryfikowany) w
16.09.1995

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 9, 6, 5, 4, 1, 3, 11/2. Jeśli sama o sobie będziesz mówić źle, to otoczenie będzie to powielać... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez AneRe (niezweryfikowany) w
Moja data urodzenia : 22.10.1971

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 5ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 9, 5, 6, 7 . Zalecam nieco więcej cierpliwości i nie pozwalać się podpuszczać przez otoczenie... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w
31.01.1995

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 4, 1, 6, 11/2, 8, 7, 3, 9, 5. Nie pomagaj na siłę innym osobom, skup się na swoich potrzebach ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Edyta (niezweryfikowany) w
Witam, chciałabym poznać liczby u kryte w mojej dacie urodzenia 09.09.1980 r. Czasami myślę że w poprzednim wcieleniu musiałam zrobić coś złego skoro od kilku lat jest ciężko, Z góry dziękuje.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: a są to same 9ki powtórzone czternaście razy. Jesteś bardzo starą duszą, która pilnuje młodsze duszyczki. Możesz mieć ciężko, gdy robisz coś wbrew swojemu przeznaczeniu. Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Edyta (niezweryfikowany) w
Witam. Chciałabym poznać liczby ukryte w mojej dacie urodzenia 09.09.1980 i zrozumieć dlaczego jest tak ciężko Z góry dziękuje

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 9, 6, 7 Nie uprawiaj czarnowidztwa, bo to sobie przyciągniesz do życia... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Paulina (niezweryfikowany) w
Moja data urodzenia 29.05.1989r Z góry dziękuje za pomoc :-)

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 5 , 9, 7, 3, 8. Idź prosto do celu, nie pozwalaj by inni przez zazdrość świadomie Cię ograniczali... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Luiza Magdalena (niezweryfikowany) w
Prosze o Pentagram Urodzeniowy , na swoje nieszczescie i z klatwa wlasnej matki przyszlam na swiat 25.03.1968 r. Nie umiem kochac, nie umiem dac milosci, nie umiem zaufac , pomagam ludziom , ale nie umiem pomoc sobie , cala moja ,, magiczna " wiedza i rytualy wypalily sie , a czakry dawno sie zamknely - slowem nie mam dosc sily i tej energii , jestem chyba na przegranej :(

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 3, 6, 4, 9, 8, 1 U Ciebie funkcjonuje Numerologiczny Kod mówiący, że innych jesteś w stanie zmotywować, natomiast siebie już niekoniecznie potrafisz. Czy jesteś na przegranej pozycji ??? NIE !! Warto jednak by było pozbyć się tej negatywnej energii, która wparowała do Twojego życia - widać ją dokładnie w Twojej dacie. To nie tylko trudne relacje z matką, ale również dużo zazdrości wokół Ciebie, to zamknięta Czakra Korony i nadmiernie otwarty Splot Słoneczny.. Mogłabym tak jeszcze długo wypisywać - ale to już robię na osobistej konsultacji. ZAPRASZAM NA ZABIEGI REIKI- one już rozpoczną proces naprawczy w Twoim życiu... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez aga_mura (niezweryfikowany) w
Czy moze mi Pani zdradzić moje liczby w horoskopie numerologicznym? Z gory dziękuję

Wysłane przez aga_mura (niezweryfikowany) w
Zapomniałam dodać datę urodzenia :)02.10.1979

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 11ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 1, 8, 5, 9, 3, 4, 7. Komunikując się z otoczeniem nie używaj skrótów myślowych - nie każdy jest tak inteligentny jak Ty ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Elżbieta (niezweryfikowany) w
dzień dobry, czy nadal mogę zapytać o moja numerologię . Przyszłam na świat 19 czerwca 1964 r. Wiem że jestem numerologiczna 9 a 9 wszystko kończy... Proszę spojrzeć na moje liczby na nowy rok numerologiczny. pozdrawiam ...z poważaniem Ela Beśka

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 6, 11/2, 8, 9, 7, 4, 3. Na to by zerkać w nowy rok Numerologiczny zapraszam na indywidualną konsultacje.. Czy wszystko się kończy przy 9ce?? BZDURA. Jeśli do tej pory nie chowałaś głowy w piasek i sprawy były na bieżąco realizowane, to przy 9ce masz szansę pięknie się rozwijać i rozpoczynać nowe przedsięwzięcia. Poza tym Twoja numerologia mówi, że możesz wiele osiągnać, tylko nie podcinaj sobie skrzydeł !!! ... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez tol (niezweryfikowany) w
poproszę o interpretacje

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 8, 3, 11/2, 6, 5, 4, 1, Nie daj sobie wmawiać, że na cokolwiek jest dla Ciebie za późno. Śmiało do przodu bo osiągniesz wiele... Proszę zanotować sobie te liczby już na przyszłość - przydadzą się przy kolejnych moich wpisach. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie