Twoje Liczby w Pentagramie Urodzeniowym/ Numerologicznym

Twoje Liczby w Pentagramie Urodzeniowym/ Numerologicznym

sob., 15/06/2019 - 17:37 -- EvaHL
Foto: 

Systemów numerologicznych jest wiele. Numerologia żyje i nie jest skostniałym tworem, który zatrzymał się w momencie pierwszej publikacji. Wciąż poddawana jest  ewolucji, gdzie kolejni autorzy w sposób nowatorski przedstawiają ją w całkiem nowym świetle, adekwatnie do otaczającego nas współczesnego świata.

Pracuję na Numerologii Współczesnej wg Sylwestra Chordeckiego. Najlepszego Numerologa w Polsce, którego możecie oglądać w Ezo TV.  Systematycznie, od wielu już lat, zgłębiam wiedzę u samego autora tego systemu. Numerologia Współczesna to praca na Pentagramie Urodzeniowym i moja interpretacja NIE KOŃCZY SIĘ na liczbie docelowej ( Drogi Życia) ale rozczytuję wszystkie Kody Numerologiczne, które powstają rozpisane w Pentagramie Urodzeniowym.

Na podstawie Numerologicznych Kodów powiem jakie posiadasz zdolności i skłonności, oraz z jakimi sytuacjami możesz borykać się w danym czasookresie. Powiem jak pracują Twoje Czakry, która jest aktywniejsza, a którą warto częściej wspomagać. Jak będzie traktować Cię Twój partner i czy na pewno dobrym rozwiązaniem jest praca w Niemczech a nie we Francji …

Na podstawie Numerologicznych kodów określam jakie posiadasz „Życiowe Potykacze” oraz od razu podaję na nie receptę. Tłumacząc skąd dane zachowanie wynika, masz szansę nad nim świadomie popracować. W ten sposób odrabiasz „lekcję” jaką dała Ci Góra na to wcielenie, wprowadzasz nowe nawyki, przez co wskakujesz na wyższy poziom swojego życia.  

Z taką wiedzą już wiesz, że nie na wszystko jesteś skazany, że możesz teraz bardziej świadomie pokierować swoim życiem oraz silniej eksponować swoje dobre cechy… np. wiedząc, że posiadasz w Pentagramie Urodzeniowym 7kę, nie powinieneś się wtrącać ALE przede wszystkim nie powinieneś się mścić!!! – zemsta skutecznie zatrzymuje Cię w miejscu. Za to powinieneś zaprzyjaźnić się z Rytuałem Oczyszczania mieszkania Białą Szałwią.

Osoby z 9ką np. między innymi powinny otwierać Czakrę Korony i co jakiś czas wykonać Rytuał Odcinający od Przysiąg z Poprzednich Wcieleń – odblokujesz w ten sposób finanse czy miłość…

Posiadając dodatkowo jeszcze np. 5 wówczas jesteś silnie blokowany przez Karmę Przejętą – a to już jest poważny kaliber „potykacza”, który bezlitośnie potrafi sprowadzić do parteru najsilniejsze jednostki numerologiczne…  Na szczęście na wszystko jest rozwiązanie, wystarczy tylko postawić odpowiednią diagnozę…

W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej codzienne Ezo Porady. Możesz być Numerologiczną 8 ( ur. np. 09.02.1977) I PRÓCZ TEJ 8  POSIADASZ RÓWNIEŻ w swoim Pentagramie Numerologicznym liczby 8, 2/11, 6,  3, 9, 5, 1, 4 ( niektóre z nich mogą powtarzać się kilka razy)

Zatem jeśli w Ezo Poradzie wskazuję, że np. „osoby z 6ką będą miały dziś skłonność do pomagania za wszelką cenę” – to jest to wskazówka dla Ciebie, bo przecież masz tę liczbę w Pentagramie Urodzeniowym. Dzięki temu świadomie będziesz się kontrolować, by za bardzo się nie porozdawać, bo nadmierne pomaganie innym blokuje Twój rozwój…

Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? , napisz pod tym wpisem komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

 

Wszystko co dobre niech się zadzieje !!
Magicznego dnia Ci życzę
AstroNumerolog Eva HL.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Xyz (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 18.03.1995 Poproszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 9ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 3, 6, 9. U Ciebie pojawia się tendencja do tego, że cele realizują się z poślizgiem.... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez P (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 18.03.1995 Poproszę. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
zdaje się, że powieliłeś pytanie. Jeśli tak, to proszę potwierdź mi, wówczas usunę ten wpis. Dziękuję

Wysłane przez P (niezweryfikowany) w
Tak,zostało powielone Za pierwszym razem przeglądarka nie potwierdziła dodania Dziękuję za odpowiedź.

Wysłane przez Stella (niezweryfikowany) w
07.02.1974

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 3ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 7, 11/2, 3, 6, 9, 5. Jesteś starą duszą, która zeszła na świat aby uczyć się emocji... Magicznie pozdrawiam Astronumerolog Eva HL.

Wysłane przez Joanna (niezweryfikowany) w
03.06.1987

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką ( ale nią tak naprawdę staniesz się około 50tego roku życia). Wszystkie liczby w Twoim Pentagramie Urodzeniowym to: 3, 6, 7, 4, 5, 9, 1. Wiele siódemek w Pentagramie Urodzeniowym sugeruje, by w razie nerwowej atmosfery zastosować entropię kontrolowaną. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog EvaHL.

Wysłane przez Ewa (niezweryfikowany) w
Prosze o liczby 11.12.1958

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 1ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 3, 5, 8, 1, 6, 7. Mogą pojawiać się momenty, gdzie będą trudności w wypowiadaniu się ALE TYLKO w sytuacjach emocjonalnych... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 2, 3, 4, 7, 5, 8. Masz wokół siebie wiele zazdrosnych osób, warto co jakiś czas wykonać kąpiel w Zielu Ostrożenia. W ten sposób ściągniesz z siebie tę negatywną blokującą energię zazdrośników. ... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 4ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 1, 3, 9, 4, 8, 5, 7. Więcej wiary w siebie i zdecydowanie wykonać rytuał odcięcia od Karmy Przejętej - bo ona tu silnie blokuje Twoje życie. Ten rytuał wykonuje się średnio raz w roku. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Karolina (niezweryfikowany) w
Chciałbym poznać liczby ukryte w swoim Pentagramie Urodzeniowym 11.05.1981, dziękuję.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 8ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego: 11/2, 5, 1, 7, 8, 6, 9, 3. Nie pomagaj innym na siłę, za to wynagradzaj siebie. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie