Szklanka Bogactwa

Szklanka Bogactwa

ndz., 06/08/2017 - 20:49 -- EvaHL

Dobrym i sprawdzonym  przeze mnie sposobem na przywołanie Energii Dobrobytu do domu jest Szklanka / Kielich Bogactwa postawiona w okolicy drzwi wejściowych do domu/mieszkania.
Prosty i skuteczny sposób, który przywoła do Twojego domu  Pozytywną Energię Dobrobytu i finansów.

- zakup szklankę ( dobrze by była  wykonana z kryształu, to może być również kieliszek lub inne zgrabne naczynie)   
, która będzie się Tobie bardzo, bardzo  podobać. Może być zielona, złota  lub bezbarwna , może być zdobiona w różne wzory, możesz sama ją przyozdobić  np. zieloną i złotą wstążką ….
Kup od razu dwie sztuki, by mieć na podmianę :)

-  szklankę wypełnij po brzegi zimną wodą i postaw ją w okolicach drzwi wejściowych do mieszkania
- KONIECZNIE pilnuj by Szklanka Bogactwa  zawsze była pełna , a woda czysta i klarowna
- przy okazji Pełni i Nowiu Księżyca wymień szklankę wraz zawartością na nową

Jak już jesteśmy w temacie przywoływania Energii Dobrobytu i wody to podpowiem Tobie, że jeśli mieszkasz w domku, to przed drzwiami wejściowymi WARTO POSTAWIĆ FONTANNĘ,
która  poprawi Twoje  finanse oraz sprawi , że interesy będą kwitnąć.
Ważne by fontanna była sprawna , a woda czysta i w ciągłym ruchu.
Natomiast jak przyjdzie okres zimowy, to z fontanny przed domem „przerzucisz się „ na Szklankę/Kielich Bogactwa" umieszczany  w przedpokoju, czy wiatrołapie :)

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Niech się zadzieje !!!
Magicznie pozdrawiam
Eva HL.

PS.  ... jego wzrok mówi sam za siebie . przyłapany na gorącym uczynku, jak podpija mi wodę z mojej SZKLANKI BOGACTWA cheekydo tej pory wymownie tylko milczał że niby ona tak szybko paruje devil

A jak tam Wasza Szklanka Bogactwa??? Warto pilnować by zawsze w niej była czysta woda - tym bardziej jak też posiadacie takiego cwaniaczka jak mój kot.
Natomiast jeśli jeszcze nie posiadasz swojej SZKLANKI BOGACTWA, to polecam <= pomaga przyciągnąć niezłą kasę i dobrobyt yesheart

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie