Środowy Rytuał Pełni Księżyca w Rybach 02.09.2020r godz. 21.00

Środowy Rytuał Pełni Księżyca w Rybach 02.09.2020r godz. 21.00

pt., 28/08/2020 - 14:05 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny

Zapraszam na Środowy  Rytuał 
Pełni  Księżyca w Rybach
02.09.2020 godz. 21.00

2 Września  mamy Pełnię Księżyca w Rybach   – w tym dniu warto skupić się nad swoim wewnętrznym rozwojem, oraz nad jakością swoich znajomości.  Warto pilnować tajemnic oraz nie zrażać się ewentualnymi przeszkodami. Warto przywoływać Energię Spełnienia, by kolejne cele i marzenia mogły szybko zmaterializować się w Twoim życiu. Z pewnością w tym dniu doskonałym pomysłem jest popracować ze swoim Zeszytem Marzeń – jego moc dziś wyjątkowa!

Pełnia Księżyca wpływa na nasze życie już na kilka dni przed kulminacją oraz wpływa jeszcze kilka dni po fakcie dokonanej Pełni. Dlatego osoby wrażliwsze, które w swoim Pentagramie Urodzeniowym posiadają 3 lub 6 mogą odczuwać podenerwowanie już na kilka dni przed Pełnią Księżyca.

Poza tym Księżyc w dniu tej Pełni przebywa w 6 Domu więc dostaniemy wskazówki odnośnie naszych zawodowych aspektów, zdolności przystosowania się do warunków pracy. Wskazówki co do naszej higieny i diety a także chorób wywołanych przez naszą nieuwagę.

Pełnia Księżyca silniej będzie odczuwalna dla osób, które w swojej Astrologicznej Mandali posiadają :
- Ascendent w Rybach,
- Księżyc w Rybach
- lub są zodiakalnymi Rybami

Aby skutecznie przywołać do nas Energię Spełnienia oraz z powodzeniem zawalczyć o siebie, swoje cele i swój sukces warto w dniu 02.09.2020 w trakcie rytuału, w kominku zapachowym użyć olejku Czarny Winogron LUB Eukaliptusowy.

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas
i niech się zadzieje !!!

                           
2 WRZEŚNIA  O GODZ. 21.00 WYKONAM CZTERY  RYTUAŁY DO WYBORU:

  • 1. RYT. PRZYWOŁUJĄCY ZDROWIE, SUKCES I DOBROBYT
  • 2. RYT. PRZYCIĄGAJĄCY POMOCNYCH I ŻYCZLIWYCH LUDZI, KTÓRZY BĘDĄ WSPOMAGAĆ I WSPIERAĆ TWÓJ ROZWÓJ
  • 3. RYT. POPRAWIAJĄCY RELACJE Z OTOCZENIEM, ORAZ UMACNIAJĄCY TWOJE PRZYJAŹNIE
  • 4. RYT. PRZYWOŁUJĄCY NOWE, KREATYWNE ROZWIĄZANIA NA STARE PROBLEMY 

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem:
https://sklep.evahl.pl/pl/p/Srodowy-Rytual-Pelni-Ksiezyca-w-Rybach-02.09.2020-godz.-21.00/330

 Możesz również zakupić dwa lub więcej rytuałów - nie musisz wybierać .
Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś .
1 rytuał = 1 wybrana przez Ciebie intencja  DLA JEDNEJ OSOBY = 49ZŁ ALE DO 1 WRZEŚNIA  DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA
39ZŁ

w domu w dniu Pełni o godz. 21.00 w zależności od wykupionego rytuału zapalasz świecę :
- ryt. nr 1 - świece w kolorze: Zielono-Złota + Pomarańczowa    LUB  w zastępstwie 2 białe świece
- ryt. nr 2 - świece  w kolorze:
Czerwona + Żółta  LUB w zastępstwie 2 białe świece
- ryt. nr 3 - świece w kolorze: Pomarańczowa + Fioletowa    LUB  w zastępstwie 2 białe świece
- ryt. nr 4 - świece w kolorze: Czerwona + Niebieska LUB w zastępstwie 2 białe świece
Jeśli będziesz mieć 4 intencje, to powinieneś mieć również 4 kpl  świec

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem Środowy Rytuał  Pełni Księżyca w Rybach , jako wysyłkę rytuału   zaznacz "e-mail ", w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś . w ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału oraz intencje
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia). 

UWAGA : jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  19 1050 1937 1000 0091 1411 7329  - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.

Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z rytuału.

- w domu przygotuj sobie świece we właściwych kolorach  , napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur. , napisz również swoją intencję
- o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś...
- nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
- świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi – przy tych intencjach możesz zakopać je blisko domu, lub na swojej działce.

Jeśli wykupiłeś dwa lub więcej rytuałów, to  świece zapal  w odstępie 5 min.

 

Na Twoje zgłoszenie czekam do Środy  do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!heart!!!!!!!

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  pojawi się fotorelacja .

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie