Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości 01.01.2021 godz. 21.00

Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości 01.01.2021 godz. 21.00

wt., 29/12/2020 - 12:44 -- EvaHL

Zapraszam na
Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości
01.01.2021r godz. 21.00
promocja 39zł TYLKO do czwartku

Nowy Rok, to nowe plany, nowe cele i nowe marzenia. Wierzymy w spełnienie naszych nowych postanowień. Wierzymy w siebie i dobry los. Mamy nadzieję i ufamy, że się uda, że to TEN Czas, że w końcu to będzie TEN Rok…

Warto w Nowy Rok wykorzystać te wszystkie Dobre Energie Spełnienia i zaprosić je do swojego życia. Warto podkręcić Energetycznie swoje plany, cele i marzenia. Niech ta Energia Obfitości i Spełnienia zagości w Twoim życiu już na stałe i z powodzeniem pozwala realizować Twoje wszystkie cele, w każdej dziedzinie życia.

Niech wszystkie Twoje plany, bez względu czy to zrywanie z nałogiem, zmiana pracy, awans, nowy samochód czy przeprowadzka… Niech się zadzieją z jak Najwyższą Mocą Sprawczą !!!

Zadbaj o to by Pozytywne Energie Zdrowia, Miłości, Spełnienia i Finansów płynęły do Twojego życia szerokim strumieniem z każdej strony Świata.

Aby w pełni wykorzystać Moc Pierwszego Dnia Nowego Roku ( 1 Stycznia) , w kominku zapachowym użyj Olejku Lawendowego LUB Czarny Winogron LUB Anyżowy

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas. Pozwól bym mogła przywołać do Twojego życia tę cudowną Energię Spełnienia i Prosperity,
i niech się zadzieje !!!

                       
1 STYCZNIA 
O GODZ. 21.00 WYKONAM dla Ciebie Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

                       
Wykupując rytuał  nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia.

1 rytuał   DLA JEDNEJ OSOBY = 49ZŁ ale do 31 GRUDNIA CENA PROMOCYJNA 39zł

 

Abym mogła wykonać dla Ciebie Noworoczny Rytuał zapisz się pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Noworoczny-Rytual-Spelnienia-i-Obfitosci-01....
 

W domu w dniu 1 Stycznia o godz. 21.00 zapal następujące Świece z Naturalnego Wosku: Zielono-Złota + Pomarańczowa + Fioletowa LUB  w zastępstwie 3 Białe Świece
Powyższe świece nabędziesz w sklepie DORDŻE pod tym linkiem https://dordze.pl/pl/c/Swiece/16  Jak zapewne już wiesz, wszystkie świece, kadzidła, amulety, rytuału są przeze mnie personalizowane, aby Twoje intencje zadziały się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą.

 

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości , jako wysyłkę rytuału   zaznacz "e-mail ", w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia. W ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału.
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia). 

UWAGA : jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  09 1050 1214 1000 0092 8142 9911  - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.

Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony Rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego Rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z Rytuału.
 

INSTRUKCJA DO RYTUAŁU

  • w domu przygotuj sobie Naturalne Świece we właściwych kolorach, napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur., napisz również swoją intencję <= pełną intencję zamiast na świecy możesz napisać na kartce, którą zostawisz przy świecach. Po rytuale kartkę spalić i rozdmuchać na wietrze.
  • o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś...
  • nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
  • świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi - przy tych intencjach możesz zakopać je blisko domu, pod swoimi oknami lub na swojej działce.

Na Twoje zgłoszenie czekam do Piątku do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!   !!!!!!!

 

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  pojawi się fotorelacja .

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie