Najbardziej Magiczne Dni Roku: 19-24 Grudnia !!!

Najbardziej Magiczne Dni Roku: 19-24 Grudnia !!!

sob., 22/12/2018 - 01:35 -- EvaHL

Grudniowa noc  z 21/22 to bardzo magiczny i energetyczny czas.  W starożytnym Rzymie w ten dzień odbywały się Saturnalia a wśród Słowian funkcjonował kult Święta Godowego zwanego też Świętem Zimowego Staniasłońca.  Jak wiadomo jest to najkrótszy dzień w roku , oraz jednocześnie najdłuższa noc w roku.  Już na kilka dni przed 21 grudnia na Ziemię szerokim strumieniem płyną silne energie, które mogą wprowadzać duże zmiany  w naszej świadomości. Ta Magiczna Energia działa na nas od 19 do 24 grudnia dlatego w tym czasie warto przeanalizować swoje osiągniecia z ostatnich miesięcy , zrobić rachunek sumienia oraz bez żalu pozbywać się tego co stare i niepotrzebne, oraz transformować energię <= Wszechświat bardzo mocno sprzyja i pomaga w tym czasie takim osobom. 
Zatem wykorzystaj te Najbardziej Magiczne Dni w Roku i świadomie zmieniaj swój los,  kreuj swoją przyszłość , odrzucaj to co Cię blokuje i rozpoczynaj nowe przedsięwzięcia.  
TO WŁAŚNIE TERAZ JEST TEN CZAS, w którym powinno się robić  plany i cele na przyszły rok !
To właśnie pomiędzy 19 a 24 grudnia Pozytywna  Energia Spełnienia działa na najwyższym poziomie – w Nowy Rok te Energie są  już znacznie słabsze.

Jak kreatywnie wykorzystać ten Magiczny czas:
- OCZYSZCZANIE PRZESTRZENI – zrób porządek i usuń wszystkie zbędne, zepsute i niepotrzebne rzeczy.  Niech każdy przedmiot wróci na swoje miejsce. Na koniec okadź mieszkanie Białą Szałwią oraz zapal w kominku zapachowym olejek cynamonowy  lub sandałowy , który przywoła do wyjałowionego pomieszczenia  Energię Dobrobytu i Spełnienia

- OCZYSZCZANIE SIEBIE- pracuj ze swoimi myślami, emocjami, ze swoją podświadomością. Pozbywaj się negatywnych emocji , myśli , odcinaj się od niekorzystnych sytuacji i ludzi. Pomocna tutaj będzie świeca separacyjna czerwono-czarna . Warto również w te dni zażywać kąpiele z solą lub kąpiele w Zielu Ostrożenia.

- ODDAĆ DŁUGI -  Warto postarać się by dług został zwrócony choćby w jakiejś części  i mam na myśli tutaj zarówno dług materialny jak i niedotrzymane obietnice, które warto by było też sfinalizować.  Odkładane sprawy na potem, to też niedotrzymane zobowiązanie przed samym sobą – postaraj się je zakończyć ALBO przynajmniej przygotuj realny plan na ich realizację.

- DBAĆ O CZYSTOŚĆ MYŚLI w okresie Święta Godowego myśli nabierają bardzo silnego wydźwięku samospełniających się życzeń . Po prostu Twoje myśli mają wówczas bardzo silną Sprawczą Moc. Dlatego warto wówczas unikać czarnowidztwa i skupić się na pozytywnym myśleniu, oraz optymistycznym kreowaniu swojej przyszłości. Wizualizuj swoją przyszłość, zrób Mapę Marzeń , wpisz nowe cele do Zeszytu Marzeń , planuj – a rosnące w tym czasie Słońce nasyci Twoje cele i marzenia Energią Spełnienia.

- WSŁUCHAJ SIĘ W SIEBIE odsuń choć na chwilę przedświąteczne sprzątanie i znajdź czas by wsłuchać się w siebie, w swój wewnętrzny głos. Możliwe, że odkryjesz nową jakość siebie i swojego życia..

Magicznego Święta Godowego
Niech ten czas wniesie do Twojego życia wiele pozytywnych zmian
Niech się zadzieje !!!
Pozdrawiam Eva HL.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu – podlinkuj,  karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie