Najbardziej Magiczne Dni Roku: 19-24 Grudnia !!!

Najbardziej Magiczne Dni Roku: 19-24 Grudnia !!!

sob., 22/12/2018 - 01:35 -- EvaHL

Grudniowa noc  z 21/22 to bardzo magiczny i energetyczny czas.  W starożytnym Rzymie w ten dzień odbywały się Saturnalia a wśród Słowian funkcjonował kult Święta Godowego zwanego też Świętem Zimowego Staniasłońca.  Jak wiadomo jest to najkrótszy dzień w roku , oraz jednocześnie najdłuższa noc w roku.  Już na kilka dni przed 21 grudnia na Ziemię szerokim strumieniem płyną silne energie, które mogą wprowadzać duże zmiany  w naszej świadomości. Ta Magiczna Energia działa na nas od 19 do 24 grudnia dlatego w tym czasie warto przeanalizować swoje osiągniecia z ostatnich miesięcy , zrobić rachunek sumienia oraz bez żalu pozbywać się tego co stare i niepotrzebne, oraz transformować energię <= Wszechświat bardzo mocno sprzyja i pomaga w tym czasie takim osobom. 
Zatem wykorzystaj te Najbardziej Magiczne Dni w Roku i świadomie zmieniaj swój los,  kreuj swoją przyszłość , odrzucaj to co Cię blokuje i rozpoczynaj nowe przedsięwzięcia.  
TO WŁAŚNIE TERAZ JEST TEN CZAS, w którym powinno się robić  plany i cele na przyszły rok !
To właśnie pomiędzy 19 a 24 grudnia Pozytywna  Energia Spełnienia działa na Najwyższym Poziomie – w Nowy Rok te Energie są  już znacznie słabsze.

Jak kreatywnie wykorzystać ten Magiczny czas:
- OCZYSZCZANIE PRZESTRZENI – zrób porządek i usuń wszystkie zbędne, zepsute i niepotrzebne rzeczy.  Niech każdy przedmiot wróci na swoje miejsce. Na koniec okadź mieszkanie Białą Szałwią, lub Palo Santo oraz zapal w kominku zapachowym Olejek Cynamonowy+ Pomarańcza  lub Sandałowy , który przywoła do wyjałowionego pomieszczenia  Energię Dobrobytu i Spełnienia

- OCZYSZCZANIE SIEBIE- pracuj ze swoimi myślami, emocjami, ze swoją podświadomością. Pozbywaj się negatywnych emocji , myśli , odcinaj się od niekorzystnych sytuacji i ludzi. Pomocna tutaj będzie świeca separacyjna czerwono-czarna . Warto również w te dni zażywać kąpiele z solą lub kąpiele w Zielu Ostrożenia.

- ODDAĆ DŁUGI -  Warto postarać się by dług został zwrócony choćby w jakiejś części  i mam na myśli tutaj zarówno dług materialny jak i niedotrzymane obietnice, które warto by było też sfinalizować.  Odkładane sprawy na potem, to też niedotrzymane zobowiązanie przed samym sobą – postaraj się je zakończyć ALBO przynajmniej przygotuj realny plan na ich realizację.

- DBAĆ O CZYSTOŚĆ MYŚLI w okresie Święta Godowego myśli nabierają bardzo silnego wydźwięku samospełniających się życzeń . Po prostu Twoje myśli mają wówczas bardzo silną Sprawczą Moc. Dlatego warto wówczas unikać czarnowidztwa i skupić się na pozytywnym myśleniu, oraz optymistycznym kreowaniu swojej przyszłości. Wizualizuj swoją przyszłość, zrób Mapę Marzeń , wpisz nowe cele do Zeszytu Marzeń , planuj – a rosnące w tym czasie Słońce nasyci Twoje cele i marzenia Energią Spełnienia.

- WSŁUCHAJ SIĘ W SIEBIE odsuń choć na chwilę przedświąteczne sprzątanie i znajdź czas by wsłuchać się w siebie, w swój wewnętrzny głos. Możliwe, że odkryjesz nową jakość siebie i swojego życia..

Magicznego Święta Godowego
Niech ten czas wniesie do Twojego życia wiele pozytywnych zmian
Niech się zadzieje !!!
Pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

 

Potrzebujesz kadzidło Palo Santo ?? otrzymasz je tutaj , wystarczy kliknąć

Potrzebujesz kadzidło Białą Szałwię ??? otrzymasz je tutaj, wystarczy kliknąć

Potrzebujesz Olejki zapachowe??? otrzymasz je tutaj, wystarczy kliknąć

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu – podlinkuj,  karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie