Magiczny Zeszyt Marzeń / Celów - umowa zlecenie dla Twojej Podświadomości

Magiczny Zeszyt Marzeń / Celów - umowa zlecenie dla Twojej Podświadomości

wt., 22/03/2016 - 12:54 -- EvaHL

Poniższy sposób, który podaję na programowanie swojej Podświadomości  polecam Wszystkim , a w szczególności numerologicznym 6-kom, lub osobom posiadającym w swojej dacie ur. widoczne  6-ki. Bo o tych 6-ach ukrytych w głębi Pentagramu możesz dowiedzieć się ode mnie , w momencie analizy Twojego Portretu Numerologicznego .
Chodzi o to , aby swojej Podświadomości pokazać, ile to jeszcze posiadasz marzeń i planów do zrealizowania, ile to jeszcze chcesz w życiu osiągnąć.. Wówczas Twoja szanowna Podświadomość przestanie się lenić, i spełniać marzenia co 20 lat, bo nagle dostanie całą dłuuuuggggąaąąąą listę celów do zrealizowania. Wówczas bojąc się , że  braknie jej czasu, by wywiązać się ze wszystkiego , zacznie w końcu w przyspieszonym tempie,  realizować Twoje  plany i marzenia. 
Podświadomość można przyrównać do pracownika , który nie mający kolejnego zlecenie, będzie  ten remont kuchni robić u Ciebie wiecznie. Natomiast , gdy pracownik ma duzo zleceń , wówczas spieszy się , by skończyć szybko remont Twojej kuchni by móc pójść dalej pracować.
Jest to sposób podobny do Mapy Marzeń ( o niej pisałam juz wcześniej ) . Jednak o ile na wykonanie Mapy Marzeń mamy 48 godz. i po tym czasie nie powinniśmy już niczego doklejać, to przy Magicznym Zeszycie Marzeń nie mamy żadnych ograniczeń :)

Zatem by dyskretnie zachęcić swoją Podświadomość do pracy na pełnych obrotach proponuję :

  • kup gruby zeszyt, notes .... cokolwiek, co posiada duuużżżooo kartek 
  • od dziś zapisuj w nim swoje plany i marzenia ALE w czasie terazniejszym np. umiem biegle posługiwać się językiem hiszpańskim, mam moje wymarzone meble kuchenne, posiadam buty z najnowszej kolekcji Kazar , jestem na super wakacjach nad morzem, pracuję w ... gdzie jestem szanowana i doceniana  ... itd, itd, .. Tych marzeń i planów niech będzie nieskończoność. Od tych całkiem malutkich , po te poważne inwestycje. Ważne by nikomu nie pokazywać tej listy marzeń, natomiast samemu co jakiś czas przeczytać je sobie, wykreślić ( zaznaczyć) te, które się ziściły, ORAZ dopisywać kolejne !!!
  • wpisy do Magicznego Zeszytu Marzeń wykonuj przy świecy zielono-złotej wykonanej z naturalnego wosku pszczelego, dzieki czemu posiada bardzo Wysoką Moc Sprawczą, możesz zakupić ją tutaj http://www.evahl.pl/produkty/swiece/swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces-dobrobyt

Zatem od dziś niech Twoja podświadomość przestanie leżeć do góry brzuchem , a zacznie realizować Twoją Magiczną Listę Marzeń !!!

 

 

Ten sposób na leniwą Podświadomość zasłyszałam na jednym z wykładów
mojego mentora, numerologa Sylwestra Chordeckiego

Testowałam  na sobie i  świetnie się sprawdza :) 
Tym bardziej z czystym sumieniem go polecam ..
Niech się zadzieje !!!

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Magicznie pozdrawiam
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie