Tygodniowa Ezo Porada Dnia 17-23.08.2020

Tygodniowa Ezo Porada Dnia 17-23.08.2020

ndz., 16/08/2020 - 23:17 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Zapraszam na
Tygodniową Ezo Poradę Dnia
 17 – 23.08.2020r

Bądź rozsądny i ostrożny, nie narażaj siebie i swoich bliskich, Ty wirusa nie widzisz - a on Ciebie tak ! !
♦•♦

- UDOSTĘPNIJ moją Ezo Poradę – z pewnością dla kogoś te wskazówki również będą przydatne ORAZ zostaw LAIKA i  KOMENTARZ. W ZAMIAN osobie udostępniającej, WYKONUJĘ JEDEN WZMACNIAJĄCY ZABIEG REIKI.  Przekaz Energetyczny Reiki, dla tych osób, wykonam we wtorek o godz. 21.00 – jeśli w tym czasie będziesz w podróży, w pracy daj mi znać. W domu natomiast na czas przekazu usiądź wygodnie lub się połóż, i nie krzyżuj rąk ani nóg. Przekaz Reiki trwa 30 min. Jeśli możesz, to na ten czas zapal Białą świecę z Wosku Pszczelego. Czyli UDOSTĘPNIJ + ZOSTAW LAJKA + KOMENTARZ = we wtorek o godz. 21.00  Zabieg Reiki . Dziękuję.

- w środę 19.08.2020 godz. 21.00 zapraszam na Rytuał Nowiu Księżyca we Lwie. Zapisy pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Srodowy-Rytual-Nowiu-Ksiezyca-we-Lwie-19.08.2020r/328

-  z uwagi na moją bardzo dużą aktywność zawodową nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka długich tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia). Zatem w takich sytuacjach proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Moje podanie o klonowanie po raz kolejny zostało odrzucone

♦•♦

PONIEDZIAŁEK  17.08.2020
Wibracja dnia 2 Księżyc malejący w Raku/ 07:38 Lwie

Słońce w znaku Lwa

Dzień zapowiada się pomyślnie. Planety będą dawkować pozytywną energię, dzięki czemu z powodzeniem wykonamy nasze obowiązki  a kreatywne pomysły pozwolą  na znalezienie właściwego rozwiązania na dany problem. Generalnie do środy jest dobry dzień na załatwianie spraw w urzędach, bo nie dość że sprawy pozałatwiasz błyskawicznie , to jeszcze z łatwością będziesz potrafiła zainteresować urzędy swoimi pomysłami
DOM: dobry dzień na sadzenie drzew ozdobnych oraz prace porządkowe, czyli pielenie, usuwanie zbędnych roślin , pędów czy nawet wyrębu drzew. Trawa dziś skoszona nieco wolnej będzie odrastać. Zbieraj kwiaty i zioła       . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES: uwaga aby nie wpakować się w problemy finansowe.      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Pojawi się tendencja do przesady i chętniej sięgniemy po dużą, złotą biżuterię.    do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: Zadbaj o to by w Twojej diecie pojawiło się wiele produktów bogatych w wit. A i C. Powodzeniem cieszą się potrawy gorące i mocno przyprawione. Organizm domaga się białka. Uwaga - łatwo dziś przesadzić z trunkami!    do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

OSŁABIONE: plecy, kręgosłup serce, przepona
TENDENCJA DO:  chorób serca, chorób układu krążenia, nadciśnienia, poparzenia słoneczne, nadwyrężenia pleców, bóli oczu

MAGIA DNIA:  zadbaj dziś o swoją reklamę , autopromocja jak najbardziej wskazana. Zatem bądź widoczna , mów o sobie w samych superlatywach a dodatkowo zapal Pomarańczową świece z wosku pszczelego, która przyciągnie do Ciebie nowych klientów oraz pomocnych ludzi     
KOLOR DNIA:  biały, srebrny, czerwony, pomarańczowy
KAMIEŃ: diament, bursztyn jaspis
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 01:59 – do godz. 07:38  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..  

♦•♦

WTOREK 18.08.2020 
Wibracja dnia 3 Księżyc malejący w znaku Lwa
Słońce w znaku Lwa

.

Dziś w cenie będą dyplomatyczne umiejętności. Spokojem i kompromisem wiele zyskasz .. Wiara w swoje możliwości oraz działanie z rozmachem pozwolą pchnąć do przodu wiele spraw.   Nie popadnij jednak w samouwielbienie czy przesadną dumę bo próżność i egoizm są niezbyt pożądanymi cechami…
DOM: dobry dzień na sadzenie drzew ozdobnych oraz prace porządkowe, czyli pielenie, usuwanie zbędnych roślin , pędów czy nawet wyrębu drzew. Trawa dziś skoszona nieco wolnej będzie odrastać. Zbieraj kwiaty i zioła.        . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES:  .    Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Pojawi się tendencja do przesady i chętniej sięgniemy po dużą, złotą biżuterię.    
 do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA : Zadbaj o to by w Twojej diecie pojawiło się wiele produktów bogatych w wit. A i C. Powodzeniem cieszą się potrawy gorące i mocno przyprawione. Organizm domaga się białka. Uwaga - łatwo dziś przesadzić z trunkami!       do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.
OSŁABIONE: plecy, kręgosłup serce, przepona
TENDENCJA DO:  chorób serca, chorób układu krążenia, nadciśnienia, poparzenia słoneczne, nadwyrężenia pleców, bóli oczu

MAGIA DNIA:   Odcinaj się od zazdrosnego otoczenia i złośliwych komentarzy. Świeca Czerwono-Czarna z pewnością tu się przyda.         
KOLOR DNIA: rubinowy, miodowy, złotożółty      
KAMIEŃ:  topaz, hiacynt, jaspis 

♦•♦

ŚRODA 19.08.2020r
Wibracja dnia 4  Nów Księżyca w znaku Lwa
Słońce w znaku Lwa

Warto dziś zająć się starymi problemami, które jakiś czas temu zostały zamiecione pod dywan i czekały na lepsze czasy. Wiara w sukces doda Ci dziś skrzydeł i z pewnością pomoże w pozytywnych splotach okoliczności. Zatem rozglądaj się dookoła aby nie przegapić podpowiedzi losu.
.
DOM: unikaj sadzenia i  przesadzania drzew owocowych ALE za to możesz sadzić wszelkie rośliny dekoracyjne. Praca w ogrodzie przyniesie wiele satysfakcji do 01.09 konserwuj owoce i warzywa, rób weki. Natomiast 19-21.08. to czas sprzątania garażu, przedpokoju oraz w szafkach i szufladach. A jeśli planujesz zakup nieruchomości i przeprowadzkę, to zrób to 19.08- 01.09.
PRACA/ BIZNES: do 01.09
intensywnie działaj i wdrażaj swoje plany w życie. Skup się na konkretnym celu. Transakcje finansowe będą ok. Pokazuj się i reklamuj – Twoja rzetelna, zawodowa wiedza oraz profesjonalizm zostaną docenione.

MODA/ URODA: Dziś postaw na klasyczną elegancję – na modowe eksperymenty przyjdzie inny dzień   ; Do 01.09 intensywnie nawilżaj i odżywiaj ciało, zabiegi mezoterapia, mani i pedicure, stosuj kąpiele pobudzające i wzmacniające, zabiegi z medycyny estetycznej;  warto skupić się na zabiegach regenerujących i przeciwzmarszczkowych z naciskiem na szyję i dekolt. Warto farbować i obcinać włosy.
ZDROWIE/ DIETA: Zadbaj o to by w Twojej diecie pojawiło się wiele produktów bogatych w wit. A i C. Dbaj o swoją dietę i zdecydowanie nie szalej z jedzeniem, nie przesadzaj ze solą. Postaw raczej na oczyszczanie organizmu. Należy dziś uważać, łatwo o zatrucia. Powodzeniem cieszą się potrawy ekologiczne i zdrowe, z naturalnych składników.. Uwaga - łatwo dziś przesadzić z trunkami!     Do 01.09 dobry czas na zastosowanie diety owocowo-sokowej.

OSŁABIONE: plecy, kręgosłup serce, przepona
TENDENCJA DO:  chorób serca, chorób układu krążenia, nadciśnienia, poparzenia słoneczne, nadwyrężenia pleców, bóli oczu

MAGIA DNIA:  zapraszam na wieczorny Rytuał Nowiu Księżyca we Lwie. Zapisy tutaj https://sklep.evahl.pl/pl/p/Srodowy-Rytual-Nowiu-Ksiezyca-we-Lwie-19.08.2020r/328        Warto dziś podłogi i lustra umyć wodą z octem, a na koniec na 30 min. zapalić Świecę Palo Santo – można ją zakupić pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-Sojowa-Palo-Santo-drewniany-knot-180ml-oczyszczenie%2C-spokoj%2C-zdrowie%2C-powodzenie-/322
KOLOR DNIA: czerwony, złoty, pomarańczowy                
KAMIEŃ: rubin, diament, kryształ górski      
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 07:38 – do godz. 10:20  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..   

♦•♦

CZWARTEK 20.08.2020r  
Wibracja dnia 5 Księżyc rosnący w Pannie
Słońce we Lwie

Żadne zawodowe czy prywatne wyzwanie nie będzie Ci straszne. Dziś masz siły i ogromny potencjał, by pozytywnie załatwić każdą sprawę. Zatem nie bój się intensywnie korzystać ze swoich szarych komórek.  Osoby z 5ką w swoim Pentagramie Urodzeniowym powinny uważać, by nie zostać dziś zmanipulowanym.

.
DOM: w znaku Panny unikaj sadzenia i  przesadzania drzew owocowych ALE za to możesz sadzić wszelkie rośliny dekoracyjne. Praca w ogrodzie przyniesie wiele satysfakcji do 01.09 konserwuj owoce i warzywa, rób weki. Natomiast 19-21.08. to czas sprzątania garażu, przedpokoju oraz w szafkach i szufladach. A jeśli planujesz zakup nieruchomości i przeprowadzkę, to zrób to 19.08- 01.09.
PRACA/ BIZNES: do 01.09
intensywnie działaj i wdrażaj swoje plany w życie. Skup się na konkretnym celu. Transakcje finansowe będą ok. Pokazuj się i reklamuj – Twoja rzetelna, zawodowa wiedza oraz profesjonalizm zostaną docenione.

MODA/ URODA: Dziś postaw na klasyczną elegancję – na modowe eksperymenty przyjdzie inny dzień    ; Do 01.09 intensywnie nawilżaj i odżywiaj ciało, zabiegi mezoterapia, mani i pedicure, stosuj kąpiele pobudzające i wzmacniające, zabiegi z medycyny estetycznej;  warto skupić się na zabiegach regenerujących i przeciwzmarszczkowych z naciskiem na szyję i dekolt. Warto farbować i obcinać włosy.
ZDROWIE/ DIETA: Dbaj o swoją dietę i zdecydowanie nie szalej z jedzeniem, nie przesadzaj ze solą. Postaw raczej na oczyszczanie organizmu. Należy dziś uważać, łatwo o zatrucia. Powodzeniem cieszą się potrawy ekologiczne i zdrowe, z naturalnych składników. Do 01.09 dobry czas na zastosowanie diety owocowo-sokowej.

OSŁABONE: splot słoneczny, narządy trawienia, układ nerwowy
TENDENCJA DO:  problemów trawiennych, biegunek, zaparć, nerwic, depresji, fobii,   

MAGIA DNIA:   Siła wczorajszego Nowiu Księżyca we Lwie jeszcze dziś roztacza swoja energię, zatem z powodzeniem jeszcze dziś możesz powtórzyć swoje wczorajsze rytuały – Niech się zadzieje !!
KOLOR DNIA:  oliwkowy, szmaragd, szary, beżowy
KAMIEŃ: sardonyks, krzemień jaspis, cytryn

♦•♦

PIĄTEK 21.08.2020r
Wibracja dnia 6  Księżyc rosnący w Pannie/ 11:15 Waga
Słońce we Lwie

Równowaga będzie dziś w cenie. Zatem znajdź odpowiedni balans dnia, a czas zawodowy upłynie miło i spokojnie. Dziś doświadczysz zwiększonych zdolności dyplomatycznych, wzrośnie poczucie sprawiedliwości a u osób, które w swoim Pentagramie Urodzeniowym posiadają 6 jeszcze silniej zamanifestuje się chęć niesienia pomocy i dogadzania wszystkim dookoła. Mów otwarcie o swoich oczekiwaniach, bo drugiej stronie trudno się będzie domyśleć.

.
DOM:
w znaku Panny unikaj sadzenia i  przesadzania drzew owocowych ALE za to możesz sadzić wszelkie rośliny dekoracyjne. Praca w ogrodzie przyniesie wiele satysfakcji. Natomiast po południu dobrze jest sadzić kwiaty, zyskują one piękne kwitnienie ale przede wszystkim odporność na wszelkie infekcje i szkodniki. Wskazane jest również zbieranie bulw oraz nasion, które będą przechowywane. do 01.09 konserwuj owoce i warzywa, rób weki. Natomiast 19-21.08. to czas sprzątania garażu, przedpokoju oraz w szafkach i szufladach. A jeśli planujesz zakup nieruchomości i przeprowadzkę, to zrób to 19.08- 01.09.
PRACA/ BIZNES: do 01.09
intensywnie działaj i wdrażaj swoje plany w życie. Skup się na konkretnym celu. Transakcje finansowe będą ok. Pokazuj się i reklamuj – Twoja rzetelna, zawodowa wiedza oraz profesjonalizm zostaną docenione.

MODA/ URODA: Dziś postaw na klasyczną elegancję – na modowe eksperymenty przyjdzie inny dzień    ; Do 01.09 intensywnie nawilżaj i odżywiaj ciało, zabiegi mezoterapia, mani i pedicure, stosuj kąpiele pobudzające i wzmacniające, zabiegi z medycyny estetycznej;  warto skupić się na zabiegach regenerujących i przeciwzmarszczkowych z naciskiem na szyję i dekolt. Warto farbować i obcinać włosy.
ZDROWIE/ DIETA: Dbaj o swoją dietę i zdecydowanie nie szalej z jedzeniem, nie przesadzaj ze solą. Postaw raczej na oczyszczanie organizmu. Należy dziś uważać, łatwo o zatrucia. Powodzeniem cieszą się potrawy ekologiczne i zdrowe, z naturalnych składników.  . Do 01.09 dobry czas na zastosowanie diety owocowo-sokowej.

OSŁABONE: splot słoneczny, narządy trawienia, układ nerwowy
TENDENCJA DO:  problemów trawiennych, biegunek, zaparć, nerwic, depresji, fobii,   

MAGIA DNIA: Energia dzisiejszego dnia pozwala dokonać bardzo korzystnych zakupów prezentowych. Zwiększone poczucie  estetyki jakie dziś będzie u Ciebie panować,  pozwoli Tobie dokonać naprawdę stylowych zakupów          
KOLOR DNIA:  różowy, popielaty, jasnybrąz
KAMIEŃ: szafir, nefryt, cytryn,
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 05:36 –  do godz. 11:15  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..   

♦•♦

SOBOTA 22.08.2020r
Wibracja dnia 7 Księżyc rosnący w znaku Wagi
Słońce w znaku Lwa/ 17:44 Panny

Na życie i otoczenie będziemy patrzeć bardziej racjonalnie. Łatwiej będzie się skupić nad „nudnymi” sprawami.

..  
DOM: w znaku Wagi dobrze jest sadzić kwiaty, zyskują one piękne kwitnienie ale przede wszystkim odporność na wszelkie infekcje i szkodniki. Wskazane jest również zbieranie bulw oraz nasion, które będą przechowywane. do 01.09 konserwuj owoce i warzywa, rób weki. A jeśli planujesz zakup nieruchomości i przeprowadzkę, to zrób to 19.08- 01.09.
PRACA/ BIZNES: do 01.09
intensywnie działaj i wdrażaj swoje plany w życie. Skup się na konkretnym celu. Transakcje finansowe będą ok. Pokazuj się i reklamuj – Twoja rzetelna, zawodowa wiedza oraz profesjonalizm zostaną docenione.

MODA/ URODA: powinno być elegancko ale i ważna jest harmonia barw i dodatków.    ; Do 01.09 intensywnie nawilżaj i odżywiaj ciało, zabiegi mezoterapia, mani i pedicure, stosuj kąpiele pobudzające i wzmacniające, zabiegi z medycyny estetycznej;  warto skupić się na zabiegach regenerujących i przeciwzmarszczkowych z naciskiem na szyję i dekolt. Warto farbować i obcinać włosy.
ZDROWIE/ DIETA: dziś na pewno należy zwrócić uwagę na zbilansowane posiłki, unikać przejadania się oraz „ciężkich„ potraw bo spowodują problemy z hormonami czy z układem moczowym. Powodzeniem cieszą się potrawy luksusowe i egzotyczne, pięknie podane. Chętniej niż zwykle jadamy w towarzystwie, trudno odmówić dokładki. Organizm domaga się białka.     . Do 01.09 dobry czas na zastosowanie diety owocowo-sokowej.

OSŁABIONE: skóra, nerki, uszy, naczynia krwionośne  
TENDENCJA DO: kłopotów z pęcherzem, chorób przemiany materii – uwaga na słodycze !!! wyprysków i wysypek skórnych

MAGIA DNIA:  Warto dziś uporządkować swoją przestrzeń, pozbyć się niepotrzebnych i zepsutych rzeczy. W ten sposób ruszysz zastaną Energie !     
KOLOR DNIA: czarny, niebeski, fioletowy, szary        
KAMIEŃ: opal, szmaragd, koral              

♦•♦

NIEDZIELA  23.08.2020r
Wibracja dnia 8 Księżyc rosnący w Wadze/ 12:15 Skorpion
Słońce w znaku Panny

Za sprawą twardych aspektów Planet, niestety niektórym spadną różowe okulary i trzeźwym okiem spojrzą na swoje życie, relacje i układy. Może się okazać, że nie wszystko złoto co się świeci… a życie w iluzji prowadzi do nikąd i mocno ogranicza Twój rozwój. Dzieciaki dzisiaj będą próbować swoich sił oraz okazywać swoją zazdrość, także Twoja cierpliwość będzie mocno wystawiona na próbę. 

..
DOM: w znaku Wagi dobrze jest sadzić kwiaty, zyskują one piękne kwitnienie ale przede wszystkim odporność na wszelkie infekcje i szkodniki. Wskazane jest również zbieranie bulw oraz nasion, które będą przechowywane. Po południu jest zielone światło dla przesadzania roślin doniczkowych – będą się szybko rozwijać i obficie  kwitnąć ALE koniecznie zwróć uwagę by nie przesadzić ze sztucznymi nawozami , w tym temacie zachowaj bardzo dużą ostrożność.   do 01.09 konserwuj owoce i warzywa, rób weki. A jeśli planujesz zakup nieruchomości i przeprowadzkę, to zrób to 19.08- 01.09.
PRACA/ BIZNES: do 01.09
intensywnie działaj i wdrażaj swoje plany w życie. Skup się na konkretnym celu. Transakcje finansowe będą ok. Pokazuj się i reklamuj – Twoja rzetelna, zawodowa wiedza oraz profesjonalizm zostaną docenione.

MODA/ URODA: Wykwintna bielizna oraz ubiory z szalami i kapturami dziś będą nr 1      ; Do 01.09 intensywnie nawilżaj i odżywiaj ciało, zabiegi mezoterapia, mani i pedicure, stosuj kąpiele pobudzające i wzmacniające, zabiegi z medycyny estetycznej;  warto skupić się na zabiegach regenerujących i przeciwzmarszczkowych z naciskiem na szyję i dekolt. Warto farbować i obcinać włosy.
ZDROWIE/ DIETA: dziś na pewno należy zwrócić uwagę na zbilansowane posiłki, unikać przejadania się oraz „ciężkich„ potraw bo spowodują problemy z hormonami czy z układem moczowym. Powodzeniem cieszą się potrawy luksusowe i egzotyczne, pięknie podane. Chętniej niż zwykle jadamy w towarzystwie, trudno odmówić dokładki. Organizm domaga się białka i węglowodanów.   Do 01.09 dobry czas na zastosowanie diety owocowo-sokowej.

OSŁABIONE: organy płciowe, jelito grube  
TENDENCJA DO:  chorób układu moczowego, organów rozrodczych, kamicy żółciowa, nerwic, przeziębień, bóli zatokowych

MAGIA DNIA: Wykorzystaj dzisiejsze wibracje biznesowe i zapal świecę Zielono-Złotą w intencji przywołania do siebie Energii Dobrobytu, Pieniędzy, Spełnienia i Sukcesu. Świecę Zielono-Złotą znajdziesz tutaj https://sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces%2C-dobrobyt%2C-powodzenie-materialne%2C-praca/74
KOLOR DNIA: złoty, bordowy, kobaltowy
KAMIEŃ:
turmalin, granat, ametyst
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 06:20 – do godz. 12:16  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..

Bądźmy zdrowi !!!
Magicznie pozdrawiam                          
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii oraz Terapeutka Reiki

♦•♦
Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn ( i prawo PL) w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Eva HL.

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? ZOSTAW

komentarz ze swoją datą ur. zostaw pod publikacją w dziale Numerologia pt. Twoje Liczby w Pentagramie  Numerologicznym

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie