Tygodniowa Ezo Porada Dnia 10-16.08.2020

Tygodniowa Ezo Porada Dnia 10-16.08.2020

pon., 10/08/2020 - 12:03 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Zapraszam na
Tygodniową Ezo Poradę Dnia
 10 – 16.08.2020r

Bądź rozsądny i ostrożny, nie narażaj siebie i swoich bliskich, Ty wirusa nie widzisz - a on Ciebie tak ! !
*  

- UDOSTĘPNIJ moją Ezo Poradę – z pewnością dla kogoś te wskazówki również będą przydatne ORAZ zostaw LAIKA i  KOMENTARZ. W ZAMIAN osobie udostępniającej, WYKONUJĘ JEDEN WZMACNIAJĄCY ZABIEG REIKI.  Przekaz Energetyczny Reiki, dla tych osób, wykonam we wtorek o godz. 21.00 – jeśli w tym czasie będziesz w podróży, w pracy daj mi znać. W domu natomiast na czas przekazu usiądź wygodnie lub się połóż, i nie krzyżuj rąk ani nóg. Przekaz Reiki trwa 30 min. Jeśli możesz, to na ten czas zapal Białą świecę z Wosku Pszczelego. Czyli UDOSTĘPNIJ + ZOSTAW LAJKA + KOMENTARZ = we wtorek o godz. 21.00  Zabieg Reiki  heartDziękuję.

-  z uwagi na moją bardzo dużą aktywność zawodową nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka długich tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia). Zatem w takich sytuacjach proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Moje podanie o klonowanie po raz kolejny zostało odrzucone
smiley

…..

*  

PONIEDZIAŁEK  10.08.2020
Wibracja dnia 4 Księżyc malejący w Baranie/ 03:27 Byku

Słońce w znaku Lwa

Dziś pilnować priorytetowych spraw. Merkury z Uranem niestety w kwadraturze, więc będzie szybko, nerwowo i nieco chaotycznie. Dlatego trzymanie się planu dnia będzie dla większości wybawieniem. Do środy doskonały czas na urzędowe sprawy.
DOM: Do środy jest dobry czas na zakupy, które podniosą komfort i wygodę Twojego życia.   Dziś świetny czas na sadzenie roślin okopowych i roślin cebulkowych i motylkowych. Roślinki będą zdrowe, odporne oraz cieszyły oko swoją urodą. Jeśli planowałaś sadzić drzewa i krzewy , to już nie zwlekaj – w znaku Byka do świetny  czas.     . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES: uwaga aby nie wpakować się w problemy finansowe.      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Jakość i czystość ubrań jest dziś najważniejsza. Panie powinny wyglądać bardzo kobieco. Dużą uwagę zwracamy dziś na zapachy.   do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: w kuchni postaw na świeże i naturalne produkty i ogranicz tłuste potrawy i słodycze. Dzieciaki dziś mogą mieć problem z trawieniem, więc przestrzegaj dla nich diety oraz dbaj o gardło  .  do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

OSŁABIONE: szyja, gardło, krtań kubki smakowe, górne narządy oddechowe
TENDENCJA DO: przeziębień, zapalenia krtani, bólu gardła, problemów z szyją lub tarczycą, obrzęków zakrztuszeń, skoków cukru, objadania się i ulegania słabostkom

MAGIA DNIA:  Karma dziś będzie mącić, więc jeśli ostatni Rytuał odcięcia od Karmy Przejętej robiłeś 6-8 miesięcy temu ( albo i dłużej), to najwyższy czas zapobiegawczo go powtórzyć. Karma Przejęta niestety się odradza, a w tym roku Saturn jej wybitnie w tym pomaga.  Rytuał ten znajdziesz pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Rytual-odciecia-od-Karmy-Przejetej-%2C-rytualne-fioletowe-wklady-do-zniczy/82     
KOLOR DNIA: zielony, srebrny, biały, różowy
KAMIEŃ: koral, agat, topaz

*  

WTOREK 11.08.2020 
Wibracja dnia 5 Księżyc malejący w znaku Byku
Słońce w znaku Lwa

Będą mieć znaczenie takie cechy jak cierpliwość i dobroć. Uważaj jednak by nie popaść w nadmierne poczucie własności, być upartą jak osioł ;) , może się jeszcze zamanifestować nieróbstwo i przytakiwanie samej sobie .  Jeśli masz jakieś inwestycje, to wdrażaj je w życie POD WARUNKIEM że nie są one ryzykowne. Łatwość załatwiania urzędowych spraw.

..
DOM:  Do środy jest dobry czas na zakupy, które podniosą komfort i wygodę Twojego życia.   Dziś świetny czas na sadzenie roślin okopowych i roślin cebulkowych i motylkowych. Roślinki będą zdrowe, odporne oraz cieszyły oko swoją urodą. Jeśli planowałaś sadzić drzewa i krzewy , to już nie zwlekaj – w znaku Byka do świetny  czas.     . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES:  . Działać i realizować swoje projekty!  uwaga aby nie wpakować się w problemy finansowe   Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Jakość i czystość ubrań jest dziś najważniejsza. Panie powinny wyglądać bardzo kobieco. Dużą uwagę zwracamy dziś na zapachy.
 do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA : w kuchni postaw na świeże i naturalne produkty i ogranicz tłuste potrawy i słodycze. Dzieciaki dziś mogą mieć problem z trawieniem, więc przestrzegaj dla nich diety oraz dbaj o gardło     do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.
OSŁABIONE: szyja, gardło, krtań kubki smakowe, górne narządy oddechowe
TENDENCJA DO: przeziębień, zapalenia krtani, bólu gardła, problemów z szyją lub tarczycą, obrzęków zakrztuszeń, skoków cukru, objadania się i ulegania słabostkom

MAGIA DNIA:  warto dziś uporządkować piwnice i wszelkie niskie pomieszczenia. Na koniec okadź je Białą Szałwią. Mam nadzieję, że pamiętasz, że bałagan w piwnicy, to bałagan w naszej głowie i życiu.        
KOLOR DNIA:  czerwony, pomarańcz, brąz, fiolet    
KAMIEŃ:  karneol, kwarc różowy, szmaragd

 

*  

ŚRODA 12.08.2020r
Wibracja dnia 6 Księżyc malejący w znaku Byka/ 15:45 Bliźniąt
Słońce w znaku Lwa

Pierwsza część dnia może się zamanifestować nieco powolnymi ruchami, ale z pewnością i tak będzie to dobry czas na spokojną pracę, gdzie dokańczasz zaplanowane czynności. Po południu znak Bliźniaka wprowadzi nieco ożywienia. Załatwiaj sprawy w urzędach.
.
DOM: Jeszcze dziś  jest dobry czas na zakupy, które podniosą komfort i wygodę Twojego życia. Dziś świetny czas na sadzenie roślin okopowych i roślin cebulkowych i motylkowych. Roślinki będą zdrowe, odporne oraz cieszyły oko swoją urodą. Jeśli planowałaś sadzić drzewa i krzewy , to już nie zwlekaj – w znaku Byka do świetny  czas.   . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  uwaga aby nie wpakować się w problemy finansowe.      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA:  Jakość i czystość ubrań jest dziś najważniejsza. Panie powinny wyglądać bardzo kobieco. Dużą uwagę zwracamy dziś na zapachy.      do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA:  w kuchni postaw na świeże i naturalne produkty i ogranicz tłuste potrawy i słodycze. Dzieciaki dziś mogą mieć problem z trawieniem, więc przestrzegaj dla nich diety oraz dbaj o gardło     do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

OSŁABIONE: szyja, gardło, krtań kubki smakowe, górne narządy oddechowe
TENDENCJA DO: przeziębień, zapalenia krtani, bólu gardła, problemów z szyją lub tarczycą, obrzęków zakrztuszeń, skoków cukru, objadania się i ulegania słabostkom

MAGIA DNIA:  dobry dzień na załatwianie spraw w urzędach, bo nie dość że sprawy pozałatwiasz błyskawicznie , to jeszcze z łatwością będziesz potrafiła zainteresować urzędy swoimi pomysłami, a co za tym idzie nie powinno być wówczas problemu by zdobyć dotacje J By wspomóc się energetycznie, przed taką wizyta zapal świece z wosku pszczelego w kolorze Żółtym  oraz Niebieskim          
KOLOR DNIA: pastelowa zieleń, szmaragd, błękit               
KAMIEŃ: szmaragd, szafir, agat,     
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 09:55 – do godz. 15:46  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..    

 

*  

CZWARTEK 13.08.2020r  
Wibracja dnia 7 Księżyc malejący w Bliźniętach
Słońce we Lwie

Układ planet niestety będzie nas dziś wodził na pokuszenie i nakłaniał do brawurowego zachowania. Spory, kłótnie, awantury z pewnością dziś mają ogromną szansę się zmaterializować. Rywalizacja i ostry język może popsuć dobre stosunki. Unikaj nadmiernego ryzyka, bo kwadratura Marsa z Plutonem nie wróży niczego dobrego… Osoby z 7ką w swoim Pentagramie Urodzeniowym powinny uważać by nie wdać się w niepotrzebne dyskusje, a i nie do końca Twoje przemyślenia będą zgodne z prawdą – krótko mówiąc unikaj doszukiwania się spisków.

.
DOM:  znak Bliźniąt niezbyt sprzyja na sadzenie czy przesadzanie rośli. W ostateczności można sadzić rośliny pnące, ALE najlepiej zająć się usuwaniem zbędnych pędów, ścinać kwiaty czy uprawiać glebę . Bardzo dobry czas na zbieranie ziół       . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  .      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic..   
MODA/ URODA:. ma być wygodnie i swobodnie      do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: Preferowane są dania szybkie: lekkie sałatki, majonezy, zimne mięsa i ryby. Organizm domaga się tłuszczu. .  do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

TENDENCJA DO: chorób układu oddechowego, oskrzeli, astmy i przeziębień, alergii, skoków ciśnienia, osłabienie nerwowe, nerwobóli, zaburzeń pamięci. Urazów obojczyka, żeber i rąk – UWAGA NA WYPADKI KOMUNKACYJNE 
MAGIA DNIA:  Warto dziś okadzić swoją przestrzeń Białą Szałwią lub Palo Santo – ściany dziś będą oddawać nagromadzoną negatywną energię. Natomiast w biurze/ pracy zapal choćby na chwilę Naturalną świecę Palo Santo lub w kominku zapachowym Olejek Akacjowy. Świecę otrzymasz pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-Sojowa-Palo-Santo-drewniany-knot-180ml-oczyszczenie%2C-spokoj%2C-zdrowie%2C-powodzenie-/322
KOLOR DNIA
: jasny zieleń, żółty, pomarańczowy, biały
KAMIEŃ: cytryn, beryl, topaz, szmaragd, perła, agat

*  

PIĄTEK 14.08.2020r
Wibracja dnia 8  Księżyc malejący w Bliźniętach
Słońce we Lwie

Po wczorajszym burzliwym dniu, dziś będzie spokojniej. Łagodna energia, pozytywne emocje i wyrozumiałość pozwoli na przeżycie dobrego dnia. To  będzie aktywny dzień a Ty będziesz optymistyczny, ugodowy i elastyczny, a na życie będziesz spoglądać nieco łagodniej i z humorem

.
DOM:
znak Bliźniąt niezbyt sprzyja na sadzenie czy przesadzanie rośli. W ostateczności można sadzić rośliny pnące, ALE najlepiej zająć się usuwaniem zbędnych pędów, ścinać kwiaty czy uprawiać glebę . Bardzo dobry czas na zbieranie ziół        . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  .      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: ma być wygodnie i swobodnie  do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.

ZDROWIE/ DIETA: Preferowane są dania szybkie: lekkie sałatki, majonezy, zimne mięsa i ryby. Organizm domaga się tłuszczu.  do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.
OSŁABIONE: ramiona, łopatki, obojczyk, klatka piersiowa, dłonie, płuca, układ nerwowy    
TENDENCJA DO: chorób układu oddechowego, oskrzeli, astmy i przeziębień, alergii, skoków ciśnienia, osłabienie nerwowe, nerwobóli, zaburzeń pamięci. Urazów obojczyka, żeber i rąk – UWAGA NA WYPADKI KOMUNKACYJNE 

MAGIA DNIA:   Załatwiaj sprawy w urzędzie, a przed wizytą zapal w domu naturalną świece w kolorze Niebieskim i Żółtym w intencji pomyślnie załatwionych spraw.       
KOLOR DNIA: różowy, odcienie jasnej zieleni, perłowy, śmietankowy
KAMIEŃ: chalcedon, tygrysie oko, opal, cytryn
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 1:19 –  do jutra godz. 01:35  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..   

*  

SOBOTA 15.08.2020r
Wibracja dnia 9 Księżyc malejący w znaku Bliźniąt/ 01:35 Raka
Słońce w znaku Lwa

Księżyc jest dziś w dobrej komitywie z Wenus.  Dzięki temu dzień będzie pozytywnie nastawiony na dobre relacje, spotkania, pogłębiania znajomości. Może to właśnie dziś spotkasz tego jedynego?? Relacje z osobami starszymi będą miały szansę na ocieplenie, natomiast jeśli ktoś starszy będzie chciał Cię odwieść od pomysłu – przymknij na to oko i rób swoje. Ostatnia wskazówka w szczególności dotyczy osoby z 9ką w swoim Pentagramie Urodzeniowym.

..  
DOM:  uwaga na wypadki w domu i kradzieże. Dziś oddawaj pożyczone pieniądze i przedmioty – postaraj się by nie Twoje rzeczy wróciły do właściciela. Dziś dzień sprzyja sadzeniu, przesadzaniu , podlewaniu, nawożeniu oraz szczepieniu roślin . Kwiaty dziś posadzone będą świetnie się rozwijać i cieszyć oko pięknymi kwiatami oraz obfitym kwitnieniem. Najlepszy czas na sadzenie drzew owocowych i liściastych.    . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  .      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.   
MODA/ URODA:  Ochrona i ciepło są dziś najważniejsze, jednak ubiory dyskretnie podkreślające walory płci wzbudzają szczególne zainteresowanie.   do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: w zdrowiu dziś na pewno należy zwrócić uwagę na to, by pić dużo więcej  wody a w posiłkach postaw na wyroby mleczne oraz ekologiczne produkty .   do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

OSŁABIONE: piersi, przełyk, tarczyca, żołądek, wątroba, macica, układ limfatyczny,
TENDENCJA DO: chorób kobiecych, przejadania się i złego odżywiania, niestrawności, chorób psychosomatycznych, nerwic i stanów lękowych, astmy.

MAGIA DNIA: odcinaj się dziś od niedotrzymanego słowa i przysiąg z poprzednich wcieleń – to silny „życiowy potykacz” , który blokuje Twoje cele – rytuał znajdziesz tutaj https://sklep.evahl.pl/pl/p/Rytual-Odciecia-od-Przysiag-z-Poprzednich-Wcielen-oraz-niedotrzymanych-obietnic-z-obecnego-zycia-ryt.-do-samodzielnego-wykonania/99       
KOLOR DNIA: czarny, perłowy, morski, zielony, fioletowy       
KAMIEŃ: malachit, szmaragd, bursztyn, perła
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od wczoraj  do godz. 01:35  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..             

*  

NIEDZIELA  16.08.2020r
Wibracja dnia 1 Księżyc malejący w Raku
Słońce w znaku Lwa

Wahania nastrojów to sprawka niezbyt harmonijnych układów planet. Nie daj się im wodzić za nos i prowokować. Zamiast kruszyć kopię borykać się z brakiem zrumienia idź na spacer, przejażdżkę, przewiecz głowę. Ruch dobrze Ci zrobi i wpadniesz na kilka ciekawych pomysłów, które warto będzie zrealizować.

..
DOM:  uwaga na wypadki w domu i kradzieże. Dziś oddawaj pożyczone pieniądze i przedmioty – postaraj się by nie Twoje rzeczy wróciły do właściciela. dziś dzień sprzyja sadzeniu, przesadzaniu , podlewaniu, nawożeniu oraz szczepieniu roślin . Kwiaty dziś posadzone będą świetnie się rozwijać i cieszyć oko pięknymi kwiatami oraz obfitym kwitnieniem. Najlepszy czas na sadzenie drzew owocowych i liściastych.       . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  .      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Ochrona i ciepło są dziś najważniejsze, jednak ubiory dyskretnie podkreślające walory płci wzbudzają szczególne zainteresowanie.   do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: w zdrowiu dziś na pewno należy zwrócić uwagę na to, by pić dużo więcej  wody a w posiłkach postaw na wyroby mleczne oraz ekologiczne produkty . .  do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

OSŁABIONE: piersi, przełyk, tarczyca, żołądek, wątroba, macica, układ limfatyczny,
TENDENCJA DO: chorób kobiecych, przejadania się i złego odżywiania, niestrawności, chorób psychosomatycznych, nerwic i stanów lękowych, astmy.

MAGIA DNIA: Zapal świecę Zielono-Złotą w intencji dobrej relacji i współpracy w życiu rodzinnym lub zawodowym. Świecę Zielono-Złotą znajdziesz tutaj https://sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces%2C-dobrobyt%2C-powodzenie-materialne%2C-praca/74
KOLOR DNIA: żółty, biały, złoty, niebieski, fioletowy   
KAMIEŃ:
perła, opal, koral, kryształ górski

Bądźmy zdrowi !!!
Magicznie pozdrawiam                          
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii oraz Terapeutka Reiki

*  
Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn ( i prawo PL) w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Eva HL.

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ??

 Natomiast jeśli czytasz Ezo Porady na mojej stronie www.evahl.pl , komentarz ze swoją datą ur. zostaw pod publikacją w dziale Numerologia pt. Twoje Liczby w Pentagramie  Numerologicznym

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie