Tygodniowa Ezo Porada Dnia 04 - 10.11.2019

Tygodniowa Ezo Porada Dnia 04 - 10.11.2019

ndz., 03/11/2019 - 16:05 -- EvaHL
Foto: 

Zapraszam na
Tygodniową Ezo Poradę Dnia
 04 - 10.11.2019r

heartheart

- UDOSTĘPNIJ moją Ezo Poradę – z pewnością dla kogoś te wskazówki również będą przydatne. W ZAMIAN osobie udostępniającej, WYKONUJĘ JEDEN WZMACNIAJĄCY ZABIEG REIKI.  Przekaz Energetyczny Reiki, dla tych osób, wykonam we wtorek o godz. 21.00 – jeśli w tym czasie będziesz w podróży, w pracy daj mi znać. W domu natomiast na czas przekazu usiądź wygodnie lub się połóż, i nie krzyżuj rąk ani nóg. Przekaz Reiki trwa 30 min. Jeśli możesz, to na ten czas zapal Białą świecę z Wosku Pszczelego heartheartheart Dziękuję.

heart

PONIEDZIAŁEK  04.11.2019
Wibracja dnia 1 Księżyc rosnący w znaku Wodnika

Słońce w znaku Skorpiona

Dzisiejsza aura sprzyja odważnym krokom, które były wcześniej zaplanowane. W tym dniu wykorzystaj swoją wiedzę i skrupulatność a uda Ci się pokonać rywali. Dzień sprzyja wyłapywaniu błędów, więc zerknij jeszcze raz w swoją pracę i usuń te niedociągnięcia, nim zrobi to osoba trzecia. Unikaj dziś załatwiania spraw po znajomości, bo jeśli posiadasz 4 w Pentagramie Urodzeniowym, to tym bardziej nie będzie to dla Ciebie nic intratnego.

DOM: Możesz zostać obarczony winą za nie swoje grzechy – więcej asertywności
MODA/URODA:. Nie przesadź z oryginalnością. Kolory to srebrny, biały, zieleń, nasycony fiolet.
ZDROWIE: cyrkulacja krwi oraz zdolność widzenia. Zwichnięcia, skręcenia w okolicy podudzia i kostek nóg
MAGIA DNIA:  AstroNumerologia sprzyja dziś wpisywaniu swoich marzeń i celów do Zeszytu Marzeń. Zatem zasiądź przy Zielono-złotej świecy i wpisuj swoje cele do tego Magicznego Zeszytu.  Jak założyć i prowadzić taki Zeszyt znajdziesz tutaj http://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/magiczny-zeszyt-marzen-celow-umowa-zlecenie-dla-twojej-podswiadomosci

 

heart

WTOREK 05.11.2019 
Wibracja dnia 11/2 Księżyc rosnący w znaku Wodnika
Słońce w znaku Skorpiona

Rewelacyjny czas na spotkania  ze znajomymi oraz z osobami, które mają te same zainteresowania co Ty. Może Cię olśnić i znajdziesz rozwiązanie na dręczące Cię problemy, niekonwencjonalne rozwiązania dziś będą wpadać Ci do głowy bez większego kłopotu. Zatem wykorzystaj je zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym a ominiesz przeszkody co spowoduje, że z łatwością się wybijesz. Osoby z 2ką w Pentagramie Urodzeniowym mogą dziś spotkać niechcianą cudzą tajemnicę, która w następstwie może być dla nich szkodliwa. W przypadku konfliktu – raczej ustąp.

.
DOM: eksperymentuj kulinarnie
MODA/ URODA: może pociągnąć Cię w militarne akcenty. Kolory błękit, zieleń, fiolet
ZDROWIE: cyrkulacja krwi oraz zdolność widzenia. Zwichnięcia, skręcenia w okolicy podudzia i kostek nóg
MAGIA DNIA:  Używając w kominku zapachowym Olejku Anyżowego lub Magnolii zadbasz o swoją Czakrę Splotu Słonecznego
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 15:37 – do jutra godz. 00:08 W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji.

heart

ŚRODA 06.11.2019r
Wibracja dnia 3 Księżyc rosnący w znaku Ryb
Słońce w znaku Skorpiona

Dziś będziesz zdolna do nieco większych poświęceń i współczucia niż dotychczas. Będziesz bardziej uczuciowa, oddasz się marzeniom… na ewentualne wady partnera dziś będziesz przymykać oko a jego zalety znów pojawią się na pierwszym planie …  pilnuj by nikt nie wykorzystał Cię bo możesz zbyt łatwo ulec jego namowom. Warto dziś słuchać swojej intuicji oraz brać pod uwagę przeczucia, a wówczas dzień będzie bardzo pomyślny. Sny też będą miały dziś Ci wiele do przekazania…  Jeśli komuś będziesz pomagać, nie rób tego za darmo.

.
DOM:
. Dzieciaki dziś mogą nieco silniej zamanifestować swoją obecność, to samo tyczy się byłych partnerów oraz zwierzęcych pupili…
MODA/ URODA: Dziś kumulacja kreatywnej 3ki z Rybą – więc uwaga by nie przegwiazdorzyć. Kolory: pastele, turkus, błękit, zieleń oraz amarant. Postaw na szlachetne i dobrej jakości tkaniny.  
ZDROWIE:. Nie przesadź z alkoholem i innymi używkami. Osłabione stopy, płuca. Uwaga na  katar, przeziębienia i obrzęki. Zadbaj o dobre i wygodne obuwie.
MAGIA DNIA:  Bogacenie się przez wydawanie – daj datek na szlachetny cel, kup sobie miły drobny souvenir ALBO zaproś siebie na pyszne ciacho do kawiarni <= I CZERP RADOŚĆ Z TEJ CHWILI !

heart   

CZWARTEK 07.11.2019r
Wibracja dnia 4 Księżyc rosnący w znaku Ryb
Słońce w znaku Skorpiona

Możesz poczuć, że ktoś zechce ograniczyć Twoją wolność i podejmować za Ciebie decyzje. Jeśli posiadasz 4kę w Pentagramie Urodzeniowym, to tym bardziej realizuj swoje cele A NIE OCZEKIWANIA otoczenia. Działaj zgodnie z literą prawa, bo ktoś zechce Cię surowo ocenić. Zranienie ze strony mężczyzny. Unikaj pożyczania pieniędzy, bez względu czy to pożyczka od kogoś , czy dla kogoś…  ALE za to świetny czas jeśli chcesz się starać o pomoc finansową czy rzeczową , a może jaką zapomogę – dziś będzie Ci dużo łatwiej rozbudzić szczere zainteresowanie oraz zwykłą ludzką życzliwość. OD DZIŚ DO SOBOTY zwiększ swoją czujność i nie podpisuj w ciemno dokumentów, ogranicz zaufanie do otoczenia i nie ulegaj zachciankom zakupowym.

.
DOM: rodzince dziś nieco odpuść bo na pewno nie uda Ci się zmobilizować jej do wykonania trudnych i odpowiedzialnych zadań. Dzieciaki mogą być nieco płaczliwe
MODA/ URODA: Kolory: pastele, turkus, błękit, zieleń oraz amarant. Postaw na szlachetne i dobrej jakości tkaniny. Romantyczna biżuteria, zalotne długie kolczyki
ZDROWIE: Nie przesadź z alkoholem i innymi używkami. Osłabione stopy, płuca. Uwaga na  katar, przeziębienia i obrzęki. Zadbaj o dobre i wygodne obuwie.
MAGIA DNIA:. Zapal Białą Świecę z Wosku Pszczelego, postaw obok zdjęcia zmarłej osoby i zażądaj, by te zmarłe dusze w końcu pomogły Ci w Twoich sprawach.

 

heart

PIĄTEK 08.11.2019r
Wibracja dnia 5 Księżyc rosnący w znaku Ryb / Barana
Słońce w znaku Skorpiona

Energia buntu może dziś w Tobie eskalować, uważaj by ktoś nie oberwał rykoszetem. Dzień daje dużą energię pracowitości, uważaj aby się nie napracować, a kto inny zbierze profity. Możliwe, że będzie Ci dane poprawiać błędy po drugiej osobie. Natomiast remontując mieszkanie przypilnuj fachowców by nie narazili Cię na dodatkowe koszty, bo np. zepsują podłogę. Generalnie warto dziś patrzeć fachowcom na ręce, bez względu czy to lekarz, aptekarz czy pani w urzędzie…
.
DOM:
nie daj się podpuszczać, bo ktoś zechce wykorzystać Twoje dobre serducho
MODA/ URODA: błyszczące tkaniny, szokujące ale i romantyczne dodatki
ZDROWIE: Dbaj o stopy pod każdym względem.
MAGIA DNIA:   zrób porządek w swoim otoczeniu , pozbądź się w końcu tych zepsutych i niepotrzebnych rzeczy, oddaj do PCK ubrania w których nie chodzisz – chyba że postanowiłaś podzielić się nimi z molami ;) <= warto zużyte koce, ręczniki czy poduszki podarować zwierzakom w schronisku.
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od godz. 02:12 – do godz. 12:49 W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji.

heart

SOBOTA 09.11.2019r
Wibracja dnia 6 Księżyc rosnący w znaku Barana
Słońce w znaku Skorpiona

Dziś Twoja przedsiębiorczość i energiczność znacznie wzrosną. Otrzymasz impuls do działania i chętniej niż dotychczas będziesz rywalizować. Będziesz chciała przejąć pałeczkę dowodzenia ALE równie dobrze może u Ciebie uaktywnić się drugi nieco negatywny aspekt dzisiejszego dnia, mianowicie możesz stać się rozdrażniona, przez co możesz zachowywać się brawurowo a wybuchowość -  to może być dziś Twoje drugie imię … Krótko mówiąc unikaj dziś konfliktów, jeśli będzie Cię ku temu ciągnąć, zapal świecę z wosku pszczelego w kolorze różowym, a rozpędzisz te czarne chmury i gęstą atmosferę …

.
DOM:. Nie terroryzuj  swoich domowników, bo będzie to doprowadzać do karczemnych awantur. Zajmij się lepiej prasowaniem bądź gotowaniem , bo tu energia sprzyja.
MODA/ URODA: Wygodne i proste stroje. U młodszych osób militarne dodatki u starszych bardziej klasyczna elegancja. Naturalne tkaniny: len, bawełna, skóra. Kolory: czerwień, czerń i groszkowa zieleń.
ZDROWIE: Uważaj za to na wszelkie ostre przedmioty, bo to dzień wypadków, awarii i kontuzji .. Osłabiona głowa, zęby, oczy. Uwaga na kontuzje i oparzenia oraz zatrucia pokarmowe w szczególności zatrucia rybami, mięsem i grzybami.
MAGIA DNIA: Kobiety dziś będą dokuczać i będą szukać na Ciebie haka. Aby uchronić się przed nimi załóż na siebie coś w korze fioletu.

 

heart

NIEDZIELA  10.11.2019r
Wibracja dnia 7 Księżyc rosnący w znaku Barana.
Słońce w znaku Skorpiona

Uwaga dziś na towarzyskie wpadki. Możesz źle oceniać ludzi ALE generalnie Góra będzie dziś czuwać abyś nie popełnił gafy <= w szczególności dotyczy to osoby z 1 i 7 w swoim Pentagramie Urodzeniowym. Z pewnością będzie to pomoc na ostatnią chwilę. Warto dziś podróżować, bo przywieziesz kilka ciekawych inspiracji. Odpuść swojemu oprawcy – dużo więcej ugrasz dla siebie, bo oprawcą zajmie się wówczas Góra. Wtedy oprawca ma poważne kłopoty, a Ciebie Góra wynagrodzi.

.
DOM:. Szantażyści emocjonalni będą chcieli osiągnąć swój cel.
MODA/ URODA: Wygodne i proste stroje. U młodszych osób militarne dodatki u starszych bardziej klasyczna elegancja. Naturalne tkaniny: len, bawełna, skóra. Kolory: biały, złoty, czerwień i groszkowa zieleń.
ZDROWIE:. Osłabiona głowa, zęby, oczy. Uwaga na kontuzje i oparzenia oraz zatrucia pokarmowe w szczególności zatrucia rybami, mięsem i grzybami.
MAGIA DNIA:. Warto dziś zrobić porządek w swojej przestrzeni. Usunąć zbędne rzeczy i przedmioty a na koniec okadzić mieszkanie Białą Szałwią. Jak poprawnie wykonać ten rytuał znajdziesz pod tym linkiem http://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/rytual-oczyszczania-biala-szalwia-mieszkania-domu
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od godz. 15:00 – do jutra do godz. 00:18 W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji.

Magicznie pozdrawiam                          
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii oraz Terapeutka Reiki

heart
 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? ZOSTAW LAJKA i napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Eva HL.

 

PS. z uwagi na bardzo dużą ilość moich zawodowych obowiązków nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia.)

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie