Tygodniowa Ezo Porada 3-9.08.2020

Tygodniowa Ezo Porada 3-9.08.2020

ndz., 02/08/2020 - 22:05 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Zapraszam na
Tygodniową Ezo Poradę Dnia
 3 – 9.07.2020r

Bądź rozsądny i ostrożny, nie narażaj siebie i swoich bliskich, Ty wirusa nie widzisz - a on Ciebie tak ! !
**

- UDOSTĘPNIJ moją Ezo Poradę – z pewnością dla kogoś te wskazówki również będą przydatne ORAZ zostaw LAIKA i  KOMENTARZ. W ZAMIAN osobie udostępniającej, WYKONUJĘ JEDEN WZMACNIAJĄCY ZABIEG REIKI.  Przekaz Energetyczny Reiki, dla tych osób, wykonam we wtorek o godz. 21.00 – jeśli w tym czasie będziesz w podróży, w pracy daj mi znać. W domu natomiast na czas przekazu usiądź wygodnie lub się połóż, i nie krzyżuj rąk ani nóg. Przekaz Reiki trwa 30 min. Jeśli możesz, to na ten czas zapal Białą świecę z Wosku Pszczelego. Czyli UDOSTĘPNIJ + ZOSTAW LAJKA + KOMENTARZ = we wtorek o godz. 21.00  Zabieg Reiki  heart Dziękuję.

- Zapraszam na Poniedziałkowy Rytuał Pełni Księżyca w Wodniku – zapisy pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Poniedzialkowy-Rytual-Pelni-Ksiezyca-w-Wodniku-03.08.2020-godz.-21.00/327

-  z uwagi na moją bardzo dużą aktywność zawodową nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka długich tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia). Zatem w takich sytuacjach proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Moje podanie o klonowanie po raz kolejny zostało odrzucone

…..

**

PONIEDZIAŁEK  3.08.2020
Wibracja dnia 6 Pełnia Księżyca w Wodniku

Słońce w znaku Lwa

Ani Pełnia Księżyca, a tym bardziej opozycja Merkurego z Saturnem nie będą dziś sprzyjać harmonii i pozytywnej energii.. Nerwy, frustracje i huśtawka nastrojów będą uprzykrzać dzisiejszy dzień.
Za sprawą Księżyca w Wodniku będziesz dążyć do niezależności oraz uaktywni się w Tobie chęć do eksperymentowania. Uważaj jednak by przy manifestowaniu swojej odważnej postawy nie lekceważyć tradycji a przede wszystkim nie lekceważyć uczuć innych ludzi. Na ten aspekt kaleczenia i lekceważenia innych osób powinny zwrócić uwagę osoby, które posiadają w swoim Pentagramie Urodzeniowym liczby 8 i 1.
DOM:  dzień sprzyja sadzeniu i przesadzaniu kwiatów, będą zachwycać swoim barwnym kwitnieniem. Zakupy sprzętu AGD, który odciąży rodzinkę w pracach domowych będzie dziś udany.
PRACA/ BIZNES:      .
MODA/ URODA:
Będziemy chcieli mieć struj nie krępujący ruchów i wygodny. Zdecydowane, oryginalne i niecodzienne dodatki sprawią, że nawet zwykły t-shirt nabierze interesującego stylu. Swoimi modowymi pomysłami będziesz dziś wyprzedzać czasy.
ZDROWIE/ DIETA: postaw dziś na witaminy , najlepiej te naturalne…  swojej rodzince możesz zafundować obiad ugotowany z nieco innych składników niż zazwyczaj , po prostu eksperymentuj dziś w kuchni, próbuj nowe potrawy, nowe smaki – rodzinka będzie zachwycona !! Organizm potrzebuje potraw lekkich, o dużej zawartości białka
OSŁABIONE: podudzie, tętnice, system nerwowy, oczy
TENDENCJA DO: problemów z krążeniem krwi, zatorów, zakłóceń umysłu oraz zaburzeń wzroku, skręceń i złamań

MAGIA DNIA:  Zapraszam na Poniedziałkowy Rytuał Pełni Księżyca w Wodniku. A przed wieczornym rytuałem warto: uporządkować przestrzeń, przemyć octem lustra oraz klamki, wymienić na nowa swoją Szklankę Bogactwa    
KOLOR DNIA: srebrny, fioletowy, turkusowy, różowy
KAMIEŃ: cyrkonia, akwamaryn, szafir

**

WTOREK 4.08.2020   
Wibracja dnia 7 Księżyc malejący w znaku Wodnika
Słońce w znaku Lwa

Nerwy i złość dziś również będą pod skórą. Dodatkowo może towarzyszyć chęć odegrania się za ostatnie niepowodzenia. Pamiętaj, że nerwy są złym doradcą, a decyzje podjęte w chwili dużego wzburzenia niestety nie są tymi właściwymi.
Uważaj by  w partnerstwie nie przegiąć i swoją zaborczością lub narzucanymi ograniczeniami nie doprowadzić do ochłodzenia temperatury w Waszej relacji. Rozmawiając zwracaj uwagę , by  Twoje wypowiedzi miały jednak przyjazny ton. Na ten ton wypowiedzi powinny w szczególności zwrócić uwagę osoby posiadające 6 w swoim  Pentagramie Urodzeniowym

..
DOM:   dzień sprzyja sadzeniu i przesadzaniu kwiatów, będą zachwycać swoim barwnym kwitnieniem. Zakupy sprzętu AGD, który odciąży rodzinkę w pracach domowych będzie dziś udany!    . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  . Działać i realizować swoje projekty!     Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA:
Będziemy chcieli mieć struj nie krępujący ruchów i wygodny. Zdecydowane, oryginalne i niecodzienne dodatki sprawią, że nawet zwykły t-shirt nabierze interesującego stylu. Swoimi modowymi pomysłami będziesz dziś wyprzedzać czasy.    do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA :  postaw dziś na witaminy , najlepiej te naturalne…  swojej rodzince możesz zafundować obiad ugotowany z nieco innych składników niż zazwyczaj , po prostu eksperymentuj dziś w kuchni, próbuj nowe potrawy, nowe smaki – rodzinka będzie zachwycona !!  
Organizm potrzebuje potraw lekkich, o dużej zawartości białka  do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.
OSŁABIONE: podudzie, tętnice, system nerwowy, oczy
TENDENCJA DO: problemów z krążeniem krwi, zatorów, zakłóceń umysłu oraz zaburzeń wzroku, skręceń i złamań

MAGIA DNIA:  By wzmocnić te dzisiejsze aspekty biznesowe oraz zapewnić sobie powodzenie, koniecznie zapal świecę w kolorze zielono-złotym o wysokiej Mocy Sprawczej, którą nabędziesz pod tym linkiem http://www.sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces%2C-dobrobyt%2C-powodzenie-materialne%2C-praca/74      
KOLOR DNIA: granatowy, szafirowy, szary, stalowy    
KAMIEŃ:  ametyst, bursztyn turkus
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 23455 –  do jutra do godz. 04:27  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..     

**

ŚRODA 5.08.2020r
Wibracja dnia 8 Księżyc malejący w znaku Wodnika/ 4:27 Ryb
Słońce w znaku Lwa

Chaos, który towarzyszył nam przez ostatnie dni, od dziś powinien się już wyciszać. Każdy w końcu  wróci do swojego rytmu pracy... Warto dziś słuchać swojej intuicji oraz brać pod uwagę przeczucia, a wówczas dzień będzie bardzo pomyślny. Sny też będą miały dziś Ci wiele do przekazania…
.
DOM:  nadszedł czas przesadzania i sadzonkowania – nie dotyczy roślin na przyprawy. Środki chemiczne  używaj z wielką rozwagą, a najlepiej to zrezygnuj dziś z używania tych preparatów. Poza tym unikaj również kiszenia kapusty i ogórków.       . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  .      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Będzie barwnie i błyszcząco. Natomiast dodatki mogą szokować swoją formą, aczkolwiek większe wzięcie będą miały te romantyczne dodatki. Cała stylizacja pokaże chęć ucieczki od szarej rzeczywistości.      do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA:  zadbaj dziś o swoje obuwie, natomiast na stopy załóż naprawdę wygodne buty bo jest duże prawdopodobieństwo, że mogą się pojawić odciski.  Zapragniemy bajecznych, nie istniejących w jadłospisie potraw. Uważajmy na węglowodany, bo są one w tym dniu przyswajane ze zdwojoną siłą - wybierzmy potrawy z warzyw, ziołowe dipy, sałatki, potrawy z kapusty.    do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

OSŁABIONE: stopy, palce, układ limfatyczny, naczynia krwionośne,   
TENDENCJA DO:  bóli stóp, nałogów, alergii, zatruć, przeziębień, problemów z krążeniem, chorób psychosomatycznych. Ogólnie przemęczenie i brak energii

MAGIA DNIA:  dobry dzień na załatwianie spraw w urzędach, bo nie dość że sprawy pozałatwiasz błyskawicznie , to jeszcze z łatwością będziesz potrafiła zainteresować urzędy swoimi pomysłami, a co za tym idzie nie powinno być wówczas problemu by zdobyć dotacje J By wspomóc się energetycznie, przed taką wizyta zapal świece z wosku pszczelego w kolorze Żółtym  oraz Niebieskim          
KOLOR DNIA: fioletowy, błękitny, perłowy             
KAMIEŃ: nefryt, opal, perła, krzemień   
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od wczoraj – do godz. 04:27  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..    

 

**

CZWARTEK 6.08.2020r  
Wibracja dnia 9 Księżyc malejący w Rybach
Słońce we Lwie

 Warto dziś wsłuchać się w swoje wnętrze i znaleźć czas na medytację. Czas spędzony z bliskimi z pewnością pozwoli na nowo odkryć pozytywne strony drugiej osoby. Jeśli po skończonej pracy będziesz chciała wynagrodzić się lampką wina, to uważaj by dziś nie przeholować. Bo w znaku Ryb jesteśmy bardziej podatni na alkohol i z łatwością można wówczas przeholować .

.
DOM:  nadszedł czas przesadzania i sadzonkowania – nie dotyczy roślin na przyprawy. Środki chemiczne  używaj z wielką rozwagą, a najlepiej to zrezygnuj dziś z używania tych preparatów. Poza tym unikaj również kiszenia kapusty i ogórków.       . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  .      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic..   
MODA/ URODA: Będzie barwnie i błyszcząco. Natomiast dodatki mogą szokować swoją formą, aczkolwiek większe wzięcie będą miały te romantyczne dodatki. Cała stylizacja pokaże chęć ucieczki od szarej rzeczywistości.    do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: zadbaj dziś o swoje obuwie, natomiast na stopy załóż naprawdę wygodne buty bo jest duże prawdopodobieństwo, że mogą się pojawić odciski.  Zapragniemy bajecznych, nie istniejących w jadłospisie potraw. Uważajmy na węglowodany, bo są one w tym dniu przyswajane ze zdwojoną siłą - wybierzmy potrawy z warzyw, ziołowe dipy, sałatki, potrawy z kapusty.  do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

OSŁABIONE: stopy, palce, układ limfatyczny, naczynia krwionośne,   
TENDENCJA DO:  bóli stóp, nałogów, alergii, zatruć, przeziębień, problemów z krążeniem, chorób psychosomatycznych. Ogólnie przemęczenie i brak energii

MAGIA DNIA: zrób porządek w swoim otoczeniu , pozbądź się w końcu tych zepsutych i niepotrzebnych rzeczy, oddaj do PCK ubrania w których nie chodzisz – chyba że postanowiłaś podzielić się nimi z molami. Na koniec porządków zapal na pół godziny świecę Palo Santo – dostaniesz ją pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-Sojowa-Palo-Santo-drewniany-knot-180ml-oczyszczenie%2C-spokoj%2C-zdrowie%2C-powodzenie-/322    
KOLOR DNIA: morski, zielony, liliowy, indygo
KAMIEŃ:  koral, akwamaryn, kryształ górski, szmaragd, turkus

 

**

PIĄTEK 7.08.2020r
Wibracja dnia 1  Księżyc malejący w Rybach/ 15:04 Baranie
Słońce we Lwie

Osoby samotne dziś mogą bardziej odczuć chęć spotkania tej drugiej osoby. Dziś jest świetny czas na wszelkie praktyki duchowe. Pisanie będzie Ci przychodzić z łatwością , wena wręcz będzie deptać Ci po piętach więc wykorzystaj ten czas na wszelkie działania artystyczne

.
DOM:
nadszedł czas przesadzania i sadzonkowania – nie dotyczy roślin na przyprawy. Środki chemiczne  używaj z wielką rozwagą, a najlepiej to zrezygnuj dziś z używania tych preparatów. Poza tym unikaj również kiszenia kapusty i ogórków.        . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  .      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Będzie barwnie i błyszcząco. Natomiast dodatki mogą szokować swoją formą, aczkolwiek większe wzięcie będą miały te romantyczne dodatki. Cała stylizacja pokaże chęć ucieczki od szarej rzeczywistości.   do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.

ZDROWIE/ DIETA: zadbaj dziś o swoje obuwie, natomiast na stopy załóż naprawdę wygodne buty bo jest duże prawdopodobieństwo, że mogą się pojawić odciski.   do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.
OSŁABIONE: stopy, palce, układ limfatyczny, naczynia krwionośne,   
TENDENCJA DO:  bóli stóp, nałogów, alergii, zatruć, przeziębień, problemów z krążeniem, chorób psychosomatycznych. Ogólnie przemęczenie i brak energii

MAGIA DNIA:  Ściany dziś będą oddawać negatywną energię, zatem warto dziś okadzić swoją przestrzeń Białą Szałwią lub Palo Santo. W biurze warto na 15 min zapalić świecę Palo Santo lub kominku zapachowym Olejek Akacjowy.       
KOLOR DNIA: szafirowy, perłowy, różowy
KAMIEŃ: diament, ametyst, granat
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 14:53 –  do godz. 15:04  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..   

**

SOBOTA 8.08.2020r
Wibracja dnia 2 Księżyc malejący w znaku Barana
Słońce w znaku Lwa

Warto dziś postawić na lenistwo i oddać się relaksującym zajęciom. Spędź ten dzień tak, abyś z przyjemnością go wspominał. Dobry czas by przeprowadzać sekretne rozmowy bądź zawierać tajne układy. Skoro to dzień tajemnic, więc ze swoimi planami nie warto się afiszować. A najlepsze korzyści odnotujesz z wszelkiej aktywności charytatywnej – uważaj jednak by nie dać z siebie więcej niż możesz, by przy tym pomaganiu nie skrzywdzić siebie – po prostu uważaj by Cię nie poniosło 

..  
DOM:  dziś jest świetny dzień na sadzenie/ sianie  roślin, które szybko rosną oraz są od razu przeznaczone do spożycia np. wszelkie przyprawowe zioła, sałatka , rzodkiewka, szpinak.       . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  .      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.   
MODA/ URODA: Przesadna elegancja i wymuskanie nie jest dziś w cenie. Odpowiednie są ubiory o prostej linii, sportowe - a przede wszystkim wygodne   do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: Preferowane dziś będą potrawy ostre, gorące, o barwie czerwonej; łatwo przyswajalne jest białko. Uwaga - dziś kuszą pizze na telefon i fast foody.  do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

OSŁABIONE: głowa, mózg, oczy , zęby, tętnice szyjne  
TENDENCJA DO: migren, obrażeń głowy, zranień ostrymi narzędziami, infekcji, dolegliwości dróg żółciowych,  bóle zębów, krwawienie z nosa, ugryzienie zwierząt, wypadków z nadmiernej prędkości.    

MAGIA DNIA:   Zapal świecę Czerwono-Czarną  i odcinaj się od negatywnych myślokształtów – to jeden z powodów, dlaczego nie potrafisz osiągnąć swojego celu.    
KOLOR DNIA: czarny, ognista czerwień, koralowy      
KAMIEŃ:  rubin, jaspis czerwony, karneol      

**

NIEDZIELA  9.08.2020r
Wibracja dnia 3 Księżyc malejący w Baranie
Słońce w znaku Lwa

Planety dziś będą dla nas mało łaskawe kwadratury i koniunkcje popsują dobry humor i samopoczucie. Pilnuj się aby znak Barana nie dołożył oliwy do ognia i nie poniosło Cię z negatywnymi emocjami, bo kłótnia będzie wisieć w powietrzu.

..
DOM:  dziś jest świetny dzień na sadzenie/ sianie  roślin, które szybko rosną oraz są od razu przeznaczone do spożycia np. wszelkie przyprawowe zioła, sałatka , rzodkiewka, szpinak.       . Do 18.08 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.

PRACA/ BIZNES:  .      Do 18.08 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Przesadna elegancja i wymuskanie nie jest dziś w cenie. Odpowiednie są ubiory o prostej linii, sportowe - a przede wszystkim wygodne  do 18.08 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: Preferowane dziś będą potrawy ostre, gorące, o barwie czerwonej; łatwo przyswajalne jest białko. Uwaga - dziś kuszą pizze na telefon i fast foody.  do 18.08 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.

OSŁABIONE: głowa, mózg, oczy , zęby, tętnice szyjne  
TENDENCJA DO: migren, obrażeń głowy, zranień ostrymi narzędziami, infekcji, dolegliwości dróg żółciowych,  bóle zębów, krwawienie z nosa, ugryzienie zwierząt, wypadków z nadmiernej prędkości.

MAGIA DNIA: Zapal świecę Zielono-Złotą w intencji dobrej relacji i współpracy w życiu rodzinnym lub zawodowym. Świecę Zielono-Złotą znajdziesz tutaj https://sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces%2C-dobrobyt%2C-powodzenie-materialne%2C-praca/74
KOLOR DNIA: czerwony, złoty, pomarańczowy  
KAMIEŃ:
diament, ametyst, rubin
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 21:50 –  do jutra godz. 03:28  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..

Bądźmy zdrowi !!!
Magicznie pozdrawiam                          
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii oraz Terapeutka Reiki

**
 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn ( i prawo PL) w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ??  komentarz ze swoją datą ur. zostaw pod publikacją w dziale Numerologia pt. Twoje Liczby w Pentagramie  Numerologicznym

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie