Karty

Horoskop, Prognoza AstroNumerologiczna na Sierpień 2020

pt., 31/07/2020 - 17:40 -- EvaHL

Przed nami Sierpień, a wraz z nim wkroczą do naszego życia całkiem nowe energie. Jakie ??
O tym możesz przeczytać poniżej – zapraszam.

W pierwszym tygodniu miesiąca prócz Pełni Księżyca w Wodniku mamy jeszcze nieprzyjemne kwadratury Księżyca z Uranem i Marsa z Jowiszem. Zatem będzie nerwowo, utrudniona komunikacja i nieporozumienia. W tym czasie unikaj ważnych rozmów, wyjazdów czy dużych transakcji.

Horoskop, prognoza AstroNumerologiczna na Czerwiec 2020

pon., 01/06/2020 - 12:37 -- EvaHL

Witam Was w pierwszym dniu CZERWCA. Słoneczko od samego rana rozpieszcza nas swoimi promieniami. Dodaje radości, uśmiechu i poweru…  Jaki będzie ten miesiąc, jakie wskazówki dają Karty, co sugeruje AstroNumerologia ??

Do 3.06 los sprzyja wysyłanym pismom, podaniom, CV. Warto w tym czasie spróbować szczęścia w grach losowych.

Ezo Porada na Maj 2020

pt., 01/05/2020 - 15:59 -- EvaHL

Witam Was w pierwszym dniu MAJA. Nieco deszczowo i mało majówkowo, ale obecnie deszcz jest bardzo potrzebny, więc niech pada jak najdłużej i jak najczęściej…  Jaki będzie ten miesiąc, jakie wskazówki dają Karty, co sugeruje AstroNumerologia ??

6-8 Maja z racji Pełni Księżyca w Skorpionie oraz mało harmonijnych planet będziemy doświadczać frustracji i napadów złego humoru.

Horoskop na luty 2020r

sob., 01/02/2020 - 07:08 -- EvaHL

Witam Was w pierwszym dniu Lutego. Jaki on będzie, jakie wskazówki dają Karty na ten miesiąc, co sugeruje Astrologia ??

Jest to dobry czas na wszelkie zawodowe sprawy, to szanse na kontynuowanie zeszłorocznych projektów. Warto by był przyłożyć się w pierwszej połowie miesiąca, bo od 17 lutego Retrogradujący Merkury wszystko spowolni. Natomiast w Tłusty Czwartek po godz. 16:56 warto pomóc szczęściu i puścić los na loterii. Fani konkursów internetowych czy sms powinni wykorzystać układ planet w dniu 26 lutego.

Strony

Subskrybuj RSS - Karty