Ezo Porada na PONIEDZIAŁEK I WTOREK 23-24.04.2018r

Ezo Porada na PONIEDZIAŁEK I WTOREK 23-24.04.2018r

ndz., 22/04/2018 - 22:03 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na PONIEDZIAŁEK I WTOREK  23-24.04.2018r
Wibracje dnia 11/2 oraz 3 (wtorek)
  Księżyc ROSNĄCY w znaku LWA

 

  •  Dziś dostaniesz wiele szans na poprawę swojego losu. Więc nie chowaj głowy w piasek, tylko postaraj się wykorzystać te szanse. Brakuje Ci werwy lub zdecydowania ?? – zapal świecę w kolorze pomarańczowym. Zajmij się dziś swoją pasją, a jeśli jej jeszcze nie masz, to może właśnie dziś ją odkryjesz??? Wibracja Mistrzowska daje wiele szans i możliwości, zatem oczy szeroko otwarte i korzystać z podpowiedzi losu. Na ten aspekt powinny w szczególności uważać osoby z liczbą 11 w swoim Pentagramie Urodzeniowym… wieczorem bez wyrzutów sumienia oddaj się relaksowi.. na jaw może wypłynąć jakaś tajemnica, którą od dawna próbowałeś odkryć..
  • Warto dziś ( poniedziałek) dolać wody do swojej Szklanki Bogactwa. Cenne wskazówki co do Szklanki Bogactwa znajdziesz pod tym linkiem    http://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/szklanka-bogactwa   Znajdź również chwilę, na kilka wpisów do swojego Zeszytu Marzeń, albo przynajmniej przeczytaj co tam do tej pory wpisałeś. Warto swojej podświadomości od czasu do czasu przypomnieć, że jest jeszcze wiele celów, które czekają na realizację.

We wtorek natomiast kup sobie jakiś miły prezent. A wieczorem weź kąpiel w Zielu Ostrożenia, by zmyć z siebie energię zazdrości, która dziś będzie się manifestować. Ziele Ostrożenia  skutecznie usuwa wszelkie uroki rzucane przez ludzi , którzy  czasami robią to w sposób nieświadomy.  Dobrym sposobem na ten aspekt jest wykonanie Rytualnej Kąpieli w Zielu Ostrożenia.  Wskazówki jak skutecznie wykonać taką kąpiel znajdziesz pod linkiem http://sklep118493.shoparena.pl/pl/p/Ziele-ostrozenia%2C-ostrozen-warzywny-anidotum-na-wszelkie-uroki-100g/84

  • Wiara w swoje możliwości oraz działanie z rozmachem pozwolą pchnąć do przodu wiele spraw.   Nie popadnij jednak w samouwielbienie czy przesadną dumę  - taką tendencję będą miały dziś osoby z 3 w swoim Pentagramie Urodzeniowym… Bądź spontaniczny i unikaj nadmiernego wydawania kasy na własne przyjemności ALE za to możesz urządzić małe przyjęcie
  • Talenty możesz odkryć nie tylko u siebie ale również u swojego dzieciaka. Zatem obserwuj go uważnie i nie zapominaj chwalić za kolejne osiągnięcie. W ten sposób będzie wyrabiał w sobie własne poczucie swojej wartości – zwróć na ten aspekt w szczególności u dzieciaka, który posiada w swoim Pentagramie urodzeniowym liczbę 4..
  • Twój szef będzie dziś „ludzki” zatem to dobry dzień by iść do niego „po prośbie „ . Generalnie dziś  i jutro jest  dobry dzień na załatwianie spraw w urzędach, bo nie dość że sprawy pozałatwiasz błyskawicznie , to jeszcze z łatwością będziesz potrafił zainteresować urzędy swoimi pomysłami, a co za tym idzie nie powinno być wówczas problemu by zdobyć dotacje J By wspomóc się energetycznie, przed taką wizyta zapal świece z wosku pszczelego w kolorze żółtym lub niebieskim
  • zadbaj dziś o swoją reklamę , autopromocja jak najbardziej wskazana. Zatem bądź widoczna , mów o sobie w samych superlatywach a dodatkowo zapal pomarańczową świece z wosku pszczelego, która przyciągnie do Ciebie nowych klientów oraz pomocnych ludzi
  • dobry dzień na sadzenie drzew ozdobnych oraz prace porządkowe, czyli pielenie, usuwanie zbędnych roślin , pędów czy nawet wyrębu drzew. Trawa dziś skoszona nieco wolnej będzie odrastać. Zbieraj kwiaty i zioła.
  • w zdrowiu dziś i jutro na pewno należy zwrócić uwagę na nerki  oraz sprawy laryngologiczne.  Zadbaj o to by w Twojej diecie pojawiło się wiele produktów bogatych w wit. A i C

 

KWIECIEŃ jest miesiącem, gdzie nieco więcej będziemy wydawać. Zatem przed Tobą duże zakupy. ALE jeśli chcesz kupić nowy samochód, sprzęt AGD, RTV czy wypasiony rower, to zrób to koniecznie w drugiej połowie miesiąca – wówczas energia nieudanych zakupów i pecha przestanie się już panoszyć… Po 15 kwietnia będzie korzystny czas na zmianę pracy i podpisywanie wszelkich umów. Generalnie wszystko będzie się układać.
Za to bardzo uważaj do 15 KWIETNIA, pilnuj papierów by nic nie zginęło, uważaj by nie wykasować ważnych plików w komputerze, pilnuj by dokładnie wypełniać dokumentów i nie pomylić się w obliczeniach  . Mogą psuć się samochody, sprzęt elektroniczny, a kupując nowy sprzęt jest duże prawdopodobieństwo, że trafi Ci się wadliwy egzemplarz. Unikaj podpisywania ważnych dokumentów, a jeśli już musisz – to sprawdź 150 razy czy wszystko rozumiesz i czy nie ma w nich błędów. Nie pozwól się oszukać ! … W tym czasie uważaj również w podróży – w intencji szczęśliwej podróży zapal żółtą świecę, pod tym linkiem dostaniesz świece z naturalnych wosków o Wysokie Moc Sprawczej 
http://sklep118493.shoparena.pl/pl/c/Zolta/32
Pierwszy Nów Księżyca w Baranie przypada w tym roku na 16 kwietnia, ZATEM JEŚLI JESZCZE NIE ZROBIŁEŚ SWOJEJ NOWEJ MAPY MARZEŃ to jest na to dobry dzień. Na jej stworzenie masz 48 godzin.

Najlepsze dni w kwietniu na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30.

Unikaj podejmowania ważnych decyzji, szczególnie finansowych w dniach: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 15, 16, 25, 26.
Te ważne daty zaczerpnęłam z astroportalu.

Do 9 LIPCA może  nastąpić spowolnienie w biznesowych sprawach. Weź pod uwagę, że w tym czasie ludzie wszelkie decyzje będą podejmować dużo wolniej, co będzie się objawiać jako to ogólne spowolnienie w wielu kwestiach.

Od 18 KWIETNIA DO 5 WRZEŚNIA uważaj na swoje grzeszki i tajemnice aby nie ujrzały światła dziennego…

Od 14 KWIETNIA do 23 KWIETNIA doskonały czas na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, inwestowanie i miłosne uniesienia

Do 15 MAJA czas sprzyja remontującym. W pracy z powodzeniem załatwisz wszystkie ciężkie tematy. W tym czasie będziesz mieć więcej silnej woli aby regularnie ćwiczyć – wykorzystaj to!!

Rok 2018 to Rok Wenus, gdzie najbliższe miesiące będą bardzo przełomowe dla każdego z nas. To czas podejmowania ważnych życiowych i zawodowych  decyzji. Za sprawą Saturna w Koziorożcu, który będzie w tym znaku do grudnia 2020r, będziemy porządkować swoje życie w każdym aspekcie. Będzie odrzucane to co fałszywe, a umacniało się to, co jest dla nas właściwe. Saturn będzie prowadzić nas do celu poprzez pracę, konsekwencję i dyscyplinę.  Będziemy mieć szansę by  swoją inicjatywą i zdecydowanym działaniem stworzyć  dla siebie bardzo stabilne podłoże finansowe, a przede wszystkim by stworzyć sobie solidny fundament  na  najbliższe lata. Saturn będzie dopingował osobom, które przy swojej pracowitości  będą respektować prawa drugiego człowieka. W tym roku wierzyć i marzyć – to za mało. Przez najbliższe 24 miesiące będą potrzebne konkretne działania, zdecydowanie, konsekwencja i  dyscyplina. Jeśli dasz z siebie wszystko, to sukces na pewno Cię nie ominie, a nagrody i długotrwałe powodzenie będą przy Tobie każdego dnia.

  •  Najlepsze terminy na skuteczną reklamę w 2018r : 17.04-29.04   16.05-28.05   14.06-27.06   14.07-26.07     W trakcie kampanii pal świecę zielono-złotą  z wosku pszczelego , posiada ona bardzo wysokie wibracje spełnienia intencji materialno- finansowych , znajdziesz ją pod linkiem http://www.sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces%2C-dobrobyt%2C-powodzenie-materialne%2C-praca/74
  • odgruzowanie mieszkania, czyli konkretne sprzątanie na mokro włącznie z myciem okien, szkła i kryształów : 01.04-15.04   01.05-14.05   30.05-12.06   29.06-12.07  28.07-10.08 . Do wody dodaj kilka kropel octu, pozbędziesz się negatywnej energii ze wszystkich szklanych powierzchni

Eva HL. 
www.evahl.pl

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej codzienne Ezo Porady. Możesz być Numerologiczną 8 ( ur. np. 09.02.1977) I PRÓCZ TEJ 8  POSIADASZ RÓWNIEŻ  w swoim Pentagramie Numerologicznym liczby 8, 2/11, 6,  3, 9, 5, 1, 4.

Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? , napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

 

Wszystko co dobre niech się zadzieje !!
Magicznego dnia Ci życzę J

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie