Ezo Porada na CZWARTEK 01.02.2018r

Ezo Porada na CZWARTEK 01.02.2018r

czw., 01/02/2018 - 08:51 -- EvaHL
Foto: 

Ezo Porada na CZWARTEK 01.02.2018r
Wibracja dnia 8
KSIĘŻYC malejący w znaku LWA / Panny

Witam Wam w ten Magiczny poranek. Dziś niestety porada będzie mocno skrócona, bo muszę obrobić się z zaległymi wróżbami a jeszcze od kilku dni tworzę Portret Numerologiczny, który też już dawno powinien być u właścicielki. Ilość Zabiegów Reiki jakie wykonuję codziennie, bardzo mocno okroił mi czas na wróżby :) Ale do rzeczy :)

- wczorajsza Pełnia Księżyca działa jeszcze dziś, zatem z powodzeniem możesz wykonać jeszcze wszelkie rytuały przyciągające dobro do Twojego życia. Polecam:
wykonać rytuał z kawą Po nim natychmiast dom tonie w pięknym zapachu , a wraz za nim niebawem zamanifestuje się przypływ gotówki . Jak wykonać taki rytuał znajdziesz pod tym linkiem http://www.evahl.pl/…/rytual-na-przyplyw-finansowy-rytual-z… , podmienić Szklankę Bogactwa , umyć powierzchnie lustrzane wodą z octem, w kominku zapachowym zapalić olejek naturalny cynamonowy z kilkoma kroplami olejku pomarańczowego

- od rana Twoje zdolności twórcze, kreatywność i optymizm powoli będą wzrastać. Dlatego z chęcią podejmiesz rękawicę i zaczniesz wprowadzać zmiany w swoim życiu. Zatem rozpoczynaj swoje nowe projekty i przedsięwzięcia bo mają ogromną szansę na powodzenie.

- możesz dziś zadbać o swój samochód czy rower. W domu też możesz zadbać o porządek i nawet umyć okna - nie będzie dziś smug .

- numerologiczna wibracja dnia przestrzega przed czarnowidztwem , zatem pilnuj by Twoje myśli były pozytywne. Skup się na kreowaniu swojej przyszłości oraz pokazuj swojej podświadomości co jeszcze chcesz zdobyć w swoim życiu,. Każdy z nas zasługuje na codzienne szczęście, radość i sukces !!

To dziś na tyle i pędzę redagować wróżby.
Magicznie pozdrawiam
i posyłam Moc Pozytywnej Energii dla każdego

PS . a może bardziej podoba się Tobie taka skrócona moja Ezo Porada zamiast długiego elaboratu , którym raczę Cię codziennie ?? napisz proszę w komentarzu, którą wersję mojej Ezo Porady wolisz

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Jeannna (niezweryfikowany) w
Krótsza poradę lepiej się czyta i zapamiętuje. Miłego dnia.

Wysłane przez EvaHL w
Dziękuję Pani Jeannnna za tę wartościową opinię. Ale jednak zdecydowana większość jest za obszerniejszą poradą , bo jest tam bardziej szczegółowo numerologicznie i księżycowo. Moc Pozytywnej Energii wysyłam do Pani i dziękuję za opinie :)

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie